Poprzednie edycje…

Edycja 2016

LISTA DRUŻYN TURNIEJU POLPHARMA DEYNA CUP JUNIOR STAROGARD GDAŃSKI 2016

Rocznik 2006 Rocznik 2007
Beniaminek 03 IBeniaminek 03
Legia WarszawaLegia Warszawa
Lech Poznań Lech Poznań
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
FK Fortuna Minsk Sparta Zabrze
Escola VarsoviaEscola Varsovia
Radunia StężycaManchester City
Karpaty LwówKarpaty Lwów
BFC DaugavpilsBFC Daugavpils
FK MinskFK Minsk
Kauno FM AzuolasKaracabey Belediye Gençlik Spor Kulübü
Kauno FK GirionysGTS Pruszcz Gdański
Lechia GdańskFC Dila Gori
FK Super NovaFK Super Nova
Beniaminek 03 IIKauno FK Girionys

Rocznik 2006 - grupa A

Lp Drużyna
1 FK Mińsk
2Sparta Zabrze
3Zagłębie Lubin
4Śląsk Wrocław
5FK 'Girionys' Kauno
6KS Beniaminek 03
7BFC Daugavpils
8 GTS Pruszcz Gdański

 

Rocznik 2006 - grupa B

Lp Drużyna
1 Legia Warszawa
2Super Nova
3Manchester City
4Lech Poznań
5Karpaty Lwów
6Karacabey Belediye
7Escola Varsovia
8 FC Dila Gori

 

Rocznik 2007 - grupa A

Lp Drużyna
1 FK 'Girionys' Kauno
2Zagłębie Lubin
3Śląsk Wrocław
4Lechia Gdańsk
5Karpaty Lwów
6KS Beniaminek 03 I
7Escola Varsovia
8 FK Mińsk

 

Rocznik 2007 - grupa B

Lp Drużyna
1 Lech Poznań
2FM 'Azuolas' Kauno
3Radunia Stężyca
4Legia Warszawa
5BFC Daugavpils
6KS Beniaminek 03 II
7Super Nova
8 FK Fortuna Mińsk

 

PIĄTEK 26.08.2016 – ROCZNIK 2006
Lp Godzina Boisko 1 Boisko 2 Boisko 3
1 09:00 - 09:20 FK Mińsk - Zagłębie Lubin 1:3 Legia Warszawa - Manchester City 0:6 Sparta Zabrze - FK “Girionys” Kauno 6:0
2 09:20 - 09:40 Beniaminek 03 - BFC Daugavpils 1:2 Super Nova - Karpaty Lwów 0:4 Karacabey Belediye - Escola Varsovia 0:9
3 09:40 - 10:00 Śląsk Wrocław - GTS Pruszcz Gdański 3:0 Lech Poznań - FC Dila Gori 3:0 FK Mińsk - Sparta Zabrze 2:3
4 10:00 - 10:20 Zagłębie Lubin - FK “Girionys” Kauno 2:1 Legia Warszawa - Super Nova 3:0 Manchester City - Karpaty Lwów 4:1
5 10:20 - 10:40 Śląsk Wrocław - BFC Daugavpils 4:1 Lech Poznań - Escola Varsovia 1:6 Beniaminek 03 - GTS Pruszcz Gdański 2:2
6 10:40 - 11:00 FK Mińsk - FK “Girionys” Kauno 0:4 Legia Warszawa - Karpaty Lwów 1:1 Karacabey Belediye - FC Dila Gori 0:2
7 11:00 - 11:20 Sparta Zabrze - Zagłębie Lubin 1:1 Super Nova - Manchester City 1:6 Śląsk Wrocław - Beniaminek 03 5:0
8 11:20 - 11:40 BFC Daugavpils - GTS Pruszcz Gdański 2:0 Escola Varsovia - FC Dila Gori 4:0 Lech Poznań - Karacabey Belediye 7:0
9 11:40 - 12:00 FK Mińsk - Śląsk Wrocław 0:3 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:2 FK “Girionys” Kauno - Beniaminek 03 5:0
10 12:00 - 12:20 Zagłębie Lubin - BFC Daugavpils 1:1 Manchester City - Escola Varsovia 1:2 Karpaty Lwów - Karacabey Belediye 6:0
11 12:20 - 12:40 Sparta Zabrze - GTS Pruszcz Gdański 6:0 Super Nova - FC Dila Gori 3:2 Śląsk Wrocław - FK “Girionys” Kauno 1:0
12 12:40 - 13:00 Zagłębie Lubin - Beniaminek 03 2:0 Manchester City - Karacabey Belediye 10:0 Lech Poznań - Karpaty Lwów 2:1
13 13:00 - 13:20 FK Mińsk - BFC Daugavpils 1:0 Legia Warszawa - Escola Varsovia 1:4 Sparta Zabrze - Śląsk Wrocław 1:5
PRZERWA OBIADOWA (13:20 – 14:40)
14 14:40 - 15:00 FK “Girionys” Kauno - GTS Pruszcz Gdańsk  2:0 Karpaty Lwów - FC Dila Gori  3:0 Super Nova - Lech Poznań  0:6
15 15:00 - 15:20 FK Mińsk - Beniaminek 03  7:0 Legia Warszawa - Karacabey Belediye  5:0 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław  1:1
16 15:20 - 15:40 Sparta Zabrze - BFC Daugavpils 4:1 Super Nova - Escola Varsovia 0:8 Manchester City - Lech Poznań 0:5
17 15:40 - 16:00 FK Mińsk - GTS Pruszcz Gdański 2:0 Legia Warszawa - FC Dila Gori 3:3 FK “Girionys” Kauno - BFC Daugavpils 0:0
18 16:00 - 16:20 Sparta Zabrze - Beniaminek 03 6:1 Super Nova - Karacabey Belediye 4:0 Karpaty Lwów - Escola Varsovia 0:1
19 16:20 - 16:40 Zagłębie Lubin - GTS Pruszcz Gdański 1:1 Manchester City - FC Dila Gori 5:0

 

PIĄTEK 26.08.2016 – ROCZNIK 2007
Lp Godzina Boisko 4 Boisko 5 Boisko 6
1 09:00 - 09:20 FK “Giriony”‘ Kauno - Śląsk Wrocław 0:5 Lech Poznań - Radunia Stężyca 1:1 Zagłębie Lubin - Karpaty Lwów 1:3
2 09:20 - 09:40 Beniaminek 03 I - Escola Varsovia 3:4 FM “Azuolas” Kauno - BFC Daugavpils 1:4 Beniaminek 03 II - Super Nova 0:3
3 09:40 - 10:00 Lechia Gdańsk - FK Mińsk 1:3 Legia Warszawa - FK Fortuna Mińsk 4:2 FK “Giriony”‘ Kauno - Zagłębie Lubin 2:1
4 10:00 - 10:20 Śląsk Wrocław - Karpaty Lwów 4:1 Lech Poznań - FM “Azuolas” Kauno 6:0 Radunia Stężyca - BFC Daugavpils 2:1
5 10:20 - 10:40 Lechia Gdańsk - Escola Varsovia 1:4 Legia Warszawa - Super Nova 0:0 Beniaminek 03 I - FK Mińsk 1:1
6 10:40 - 11:00 FK “Giriony”‘ Kauno - Karpaty Lwów 1:1 Lech Poznań - BFC Daugavpils 4:1 Beniaminek 03 II - FK Fortuna Mińsk 0:4
7 11:00 - 11:20 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:2 FM “Azuolas” Kauno - Radunia Stężyca 1:2 Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 I 1:1
8 11:20 - 11:40 Escola Varsovia - FK Mińsk 5:0 Super Nova - FK Fortuna Mińsk 2:1 Legia Warszawa - Beniaminek 03 II 2:0
9 11:40 - 12:00 FK “Giriony”‘ Kauno - Lechia Gdańsk 1:2 Lech Poznań - Legia Warszawa 1:3 Karpaty Lwów - Beniaminek 03 I 1:3
10 12:00 - 12:20 Śląsk Wrocław - Escola Varsovia 1:5 Radunia Stężyca - Super Nova 2:3 BFC Daugavpils - Beniaminek 03 II 3:0
PRZERWA OBIADOWA (12:20 – 13:40)
11 13:40 - 14:00 Zagłębie Lubin - FK Mińsk 1:4 FM “Azuolas” Kauno - FK Fortuna Mińsk 2:1 Lechia Gdańsk - Karpaty Lwów 0:3
12 14:00 - 14:20 Śląsk Wrocław - Beniaminek 03 I 5:0 Radunia Stężyca - Beniaminek 03 II 5:0 Legia Warszawa - BFC Daugavpils 1:1
13 14:20 - 14:40 FK “Giriony”‘ Kauno - Escola Varsovia 0:8 Lech Poznań - Super Nova 2:0 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1
14 14:40 - 15:00 Karpaty Lwów - FK Mińsk 3:0 BFC Daugavpils - FK Fortuna Mińsk  1:3 FM “Azuolas” Kauno - Legia Warszawa  1:3
15 15:00 - 15:20 FK “Giriony”‘ Kauno - Beniaminek 03 I 1:3 Lech Poznań - Beniaminek 03 II  11:0 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk  4:1
16 15:20 - 15:40 Zagłębie Lubin - Escola Varsovia 0:3 FM “Azuolas” Kauno - Super Nova 1:3 Radunia Stężyca - Legia Warszawa 1:2
17 15:40 - 16:00 FK “Giriony”‘ Kauno - FK Mińsk 0:5 Lech Poznań - FK Fortuna Mińsk 9:0 Karpaty Lwów - Escola Varsovia 0:1
18 16:00 - 16:20 Zagłębie Lubin - Beniaminek 03 I 1:2 FM “Azuolas” Kauno - Beniaminek 03 II 1:0 BFC Daugavpils - Super Nova 1:1
19 16:20 - 16:40 Śląsk Wrocław - FK Mińsk 1:0 Radunia Stężyca - FK Fortuna Mińsk 1:0

 

 

Grupa A rocznik 2006

FK Mińsk Sparta Zabrze Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław FK “Girionys” Kauno Beniaminek 03 BFC Daugavpils GTS Pruszcz Gdański Punkty Bramki Miejsce
FK Mińsk X  2:3  1:3  0:3  0:4  7:0 1:0  2:0  9  13-13  V
Sparta Zabrze  3:2 X  1:1  1:5  6:0  6:1  4:1  6:0  16  27-10  II
Zagłębie Lubin  3:1  1:1 X  1:1  2:1  2:0  1:1  1:1  13  11-6  III
Śląsk Wrocław  3:0  5:1  1:1 X  1:0  5:0  4:1  3:0  19  22-3  I
FK “Girionys” Kauno  4:0  0:6  1:2  0:1 X  5:0  0:0  2:0  10  12-9  IV
Beniaminek 03  0:7  1:6  0:2  0:5  0:5 X  1:2  2:2  1  4-29  VIII
BFC Daugavpils  0:1  1:4  1:1  1:4  0:0  2:1 X  2:0  8  7-11  VI
GTS Pruszcz Gdański  0:2  0:6  1:1  0:3  0:2  2:2  0:2 X  2  3-18  VII

 

Grupa B rocznik 2006

Legia Warszawa Super Nova Manchester City Lech Poznań Karpaty Lwów Karacabey Belediye Escola Varsovia FC Dila Gori Punkty Bramki Miejsce
Legia Warszawa X  3:0  0:6  2:2  1:1  5:0  1:4  3:3  9  15-16  V
Super Nova  0:3 X  1:6  0:6  0:4  4:0  0:8  3:2  6  8-29  VI
Manchester City  6:0  6:1 X  0:5  4:1  10:0  1:2  5:0  15  32-9  III
Lech Poznań  2:2  6:0  5:0 X  2:1  7:0  1:6  3:0  16  26-9  II
Karpaty Lwów  1:1  4:0  1:4  1:2 X  6:0  0:1  3:0  10  16-8  IV
Karacabey Belediye  0:5  0:4  0:10  0:7  0:6 X  0:9  0:2  0  0-43  VIII
Escola Varsovia  4:1  8:0  2:1  6:1  1:0  9:0 X  4:0  21  34-3  I
FC Dila Gori  3:3  2:3  0:5  0:3  0:3  2:0  0:4 X  4  7-21  VII

Grupa A rocznik 2007

FK “Giriony” Kauno Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk Karpaty Lwów Beniaminek 03 I Escola Varsovia FK Mińsk Punkty Bramki Miejsce
FK “Giriony” Kauno  X  2:1  0:5  1:2  1:1  1:3  0:8  0:5  4  5-25  VII
Zagłębie Lubin  1:2 X  1:2  1:1  1:3  1:2  0:3  1:4  1  6-17  VIII
Śląsk Wrocław  5:0  2:1 X  4:1  4:1  5:0  1:5  1:0  18  22-8  II
Lechia Gdańsk  2:1  1:1  1:4 X  0:3  1:1  1:4  1:3  5  7-17  VI
Karpaty Lwów  1:1  3:1  1:4  3:0 X  1:3  0:1  3:0  10  12-10  IV
Beniaminek 03 I  3:1  2:1  0:5  1:1  3:1 X  3:4  1:1  11  13-14  III
Escola Varsovia  8:0  3:0  5:1  4:1  1:0  4:3 X  5:0  21  30-5  I
FK Mińsk  5:0  4:1  0:1  3:1  0:3  1:1  0:5 X  10  13-12  V

Grupa B rocznik 2007

Lech Poznań FM “Azuolas” Kauno Radunia Stężyca Legia Warszawa BFC Daugavpils Beniaminek 03 II Super Nova FK Fortuna Mińsk Punkty Bramki Miejsce
Lech Poznań X  6:0  1:1  1:3  4:1  11:0  2:0  9:0  16  34-5  II
FM “Azuolas” Kauno  0:6 X  1:2  1:3  1:4  1:0  1:3  2:1  6  7-19  VI
Radunia Stężyca  1:1  2:1 X  1:2  2:1  5:0  2:3  1:0  13  14-8  IV
Legia Warszawa  3:1  3:1  2:1 X  1:1  2:0  0:0  4:2  17  15-6  I
BFC Daugavpils  1:4  4:1  1:2  1:1 X  3:0  1:1  1:3  8  12-12  V
Beniaminek 03 II  0:11  0:1  0:5  0:2  0:3 X  0:3  0:4  0  0-29  VIII
Super Nova  0:2  3:1  3:2  0:0  1:1  3:0 X  2:1  14  12-7  III
FK Fortuna Mińsk  0:9  1:2  0:1  2:4  3:1  4:0  1:2 X  6  11-19  VII

 

NIEDZIELA 28.08.2016 – ROCZNIK 2006
Lp Godzina Boisko 1 Boisko 2
1 09:00 - 09:30 Sparta Zabrze - Manchester City 3:5 BFC Daugavpils - FC Dila Gori 2:1
2 09:30 - 10:00 FK “Girionys” Kauno - Lech Poznań 0:6 Beniaminek 03 - Super Nova 3:2
3 10:00 - 10:30 Zagłębie Lubin - Escola Varsovia  0:2 GTS Pruszcz Gdański - Legia Warszawa  0:2
4 10:30 - 11:00 Sparta Zabrze - Karpaty Lwów  3:0 BFC Daugavpils - Karacabey Belediye  2:0
5 11:00 - 11:30 Śląsk Wrocław - Manchester City  3:1 FK Mińsk - FC Dila Gori  5:1
6 11:30 - 12:00 Zagłębie Lubin - Lech Poznań  1:1 GTS Pruszcz Gdański - Super Nova  0:3
7 12:00 - 12:30 FK “Girionys” Kauno - Escola Varsovia 2:3 Beniaminek 03 - Legia Warszawa 0:3
8 12:30 - 13:00 Śląsk Wrocław - Karpaty Lwów 2:1 FK Mińsk - Karacabey Belediye 6:0

 

 

NIEDZIELA 28.08.2016 – ROCZNIK 2007
Lp Godzina Boisko 3 Boisko 4
1 09:00 - 09:30 Śląsk Wrocław - Super Nova 1:1 Lechia Gdańsk - FK Fortuna Mińsk 4:0
2 09:30 - 10:00 Karpaty Lwów - Lech Poznań 2:3 Zagłębie Lubin - FM “Azuolas” Kauno 3:0
3 10:00 - 10:30 Beniaminek 03 I - Legia Warszawa  1:1 FK “Giriony” Kauno - BFC Daugavpils  2:1
4 10:30 - 11:00 Śląsk Wrocław - Radunia Stężyca  3:2 Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 II  10:0
5 11:00 - 11:30 Escola Varsovia - Super Nova 6:1 FK Mińsk - FK Fortuna Mińsk 1:3
6 11:30 - 12:00 Beniaminek 03 I - Lech Poznań 0:3 FK “Giriony” Kauno - FM “Azuolas” Kauno 1:0
7 12:00 - 12:30 Karpaty Lwów - Legia Warszawa 2:1 Zagłębie Lubin - BFC Daugavpils 0:2
8 12:30 - 13:00 Escola Varsovia - Radunia Stężyca 4:1 FK Mińsk - Beniaminek 03 II 7:0

Grupa złota rocznik 2006

Sparta Zabrze Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław FK “Girionys” Kauno Manchester City Lech Poznań Karpaty Lwów Escola Varsovia Punkty Bramki Miejsce
Sparta Zabrze X  1:1  1:5  6:0  3:5  1:2  3:0  0:3  7  15:16  V
Zagłębie Lubin  1:1 X  1:1  2:1  1:3  1:1  0:2  0:2  6  6:11  VII
Śląsk Wrocław  5:1  1:1 X  1:0  3:1  2:2  2:1  0:2  14  14:8  III
FK “Girionys” Kauno  0:6  1:2  0:1 X  3:4  0:6  0:3  2:3  0  6:25  VIII
Manchester City  5:3  3:1  1:3  4:3  X 0:5  4:1 1:2  12  18:17  IV
Lech Poznań  2:1  1:1  2:2  6:0  5:0 X 2:1 1:6  14  19:11  II
Karpaty Lwów  0:3  2:0  1:2  3:0  1:4 1:2 X 0:1  6  8:12  VI
Escola Varsovia  3:0  2:0  2:0  3:2 2:1 6:1 1:0 X  21  19:4  I

 Grupa srebrna rocznik 2006

FK Mińsk Beniaminek 03 BFC Daugavpils GTS Pruszcz Gdański Legia Warszawa Super Nova Karacabey Belediye FC Dila Gori Punkty Bramki Miejsce
FK Mińsk X  7:0 1:0  2:0  2:1  5:1  6:0  5:1  21  28:3  IX
Beniaminek 03  0:7 X  1:2  2:2  0:3  3:2 1:2  2:1  4  9:19  XV
BFC Daugavpils  0:1  2:1 X  2:0  1:1  4:1  2:0  2:1  16  13:5  X
GTS Pruszcz Gdański  0:2  2:2  0:2 X  0:2  0:3  3:0  1:1  5  6:12 XIV
Legia Warszawa  1:2  3:0  1:1  2:0 X 3:0 5:0 3:3  14  18:6  XI
Super Nova  1:5  2:3  1:4  3:0 0:3 X 4:0 3:2  9  14:17  XII
Karacabey Belediye  0:6  2:1  0:2  0:3 0:5 0:4 X 0:2  3  2:23  XVI
FC Dila Gori  1:5  1:2  1:2  1:1 3:3 2:3 2:0 X  5  11:16  XIII

Grupa złota rocznik 2007

Śląsk Wrocław Karpaty Lwów Beniaminek 03 I Escola Varsovia Lech Poznań Radunia Stężyca Legia Warszawa Super Nova Punkty Bramki Miejsce
Śląsk Wrocław X  4:1  5:0  1:5  0:2  3:2  3:1  1:1  13  17:12  III
Karpaty Lwów  1:4 X  1:3  0:1  2:3  3:0  2:1  0:0  7  9:12  VI
Beniaminek 03 I  0:5  3:1 X  3:4  0:3  1:1  1:1  4:1  8  12:16 V
Escola Varsovia  5:1  1:0  4:3 X  6:1  4:1 3:0  6:1  21  29:7  I
Lech Poznań  2:0  3:2  3:0  1:6 X 1:1 1:3 2:0  13  13:12  II
Radunia Stężyca  2:3  0:3  1:1  1:4 1:1 X 1:2 2:3  2  8:17  VIII
Legia Warszawa  1:3  1:2  1:1  0:3 3:1 2:1 X 0:0  8  8:11  IV
Super Nova  1:1  0:0  1:4  1:6 0:2 3:2 0:0 X  6  6:15  VII

Grupa srebrna rocznik 2007

FK “Giriony” Kauno Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk FK Mińsk FM „Azuolas” Kauno BFC Daugavpils Beniaminek 03 II FK Fortuna Mińsk Punkty Bramki Miejsce
FK “Giriony” Kauno  X  2:1  1:2  0:5  1:0  2:1  5:1  4:3  15  17:13  XI
Zagłębie Lubin  1:2 X  1:1  1:4  3:0  0:2  5:0  3:2  10  14:11  XII
Lechia Gdańsk  2:1  1:1 X  1:3  3:0  1:0  10:0  4:0  16  22:5  X
FK Mińsk  5:0  4:1  3:1 X  3:1  1:0  7:0  1:3  18  24:6  IX
FM „Azuolas” Kauno  0:1  0:3  0:3  1:3 X 1:4 1:0 2:1  6  5:15  XV
BFC Daugavpils  1:2  2:0  0:1  0:1 4:1 X 3:0 1:3  9  11:8  XIV
Beniaminek 03 II  1:5  0:5  0:10  0:7 0:1 0:3 X 0:4  0  1:35  XVI
FK Fortuna Mińsk  3:4  2:3 0:4  3:1 1:2 3:1 4:0 X  9  16:15  XIII

 

Klasyfikacja końcowa IV Międzynarodowego Turnieju Polpharma Deyna Cup Junior 2016:

 

Rocznik 2006:

1. Escola Varsovia

2. Lech Poznań

3. Śląsk Wrocław

4. Manchester City

5. Sparta Zabrze

6. Karpaty Lwów

7. Zagłębie Lubin

8. FK “Girionys” Kauno

9. FK Mińsk

10. BFC Daugavpils

11. Legia Warszawa

12. Super Nova

13. Beniaminek 03

14.FC Dila Gori

15. GTS Pruszcz Gdański

16. Karacabey Belediye

 

Rocznik 2007:

1. Escola Varsovia

2. Lech Poznań

3. Śląsk Wrocław

4. Legia Warszawa

5. Beniaminek 03 I

6. Karpaty Lwów

7. Super Nova

8. Radunia Stężyca

9. FK Mińsk

10. Lechia Gdańsk

11. FK “Giriony” Kauno

12. Zagłębie Lubin

13. FK Fortuna Mińsk

14. BFC Daugavpils

15. FM „Azuolas” Kauno

16. Beniaminek 03 II

Edycja 2015

LISTA DRUŻYN TURNIEJU OMEGAMED DEYNA CUP JUNIOR 2015

Rocznik 2005 Rocznik 2006
Beniaminek 03Beniaminek 03
Gedania GdańskJuventus Academy
Lechia GdańskChojniczanka Chojnice
JFA PrzechlewoJaguar Gdańsk
FA ACADEMY SIAULIAIWierzyca Pelplin
Soccer InowrocławVytis Kowno
Arka GdyniaBałtyk Gdynia
Gryf TczewArka Gdynia
Śląsk WrocławU2 Bytów
Girionys KownoGedania Gdańsk
Chojniczanka ChojniceŚląsk Wrocław
UKS Rona 03 EłkLegia Warszawa
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
Fortuna Kowno
Lech Poznań
Carina Gubin

Rocznik 2005 - grupa A

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 Gedania Gdańsk08-34 VI
2Lechia Gdańsk 1235-6 I
3JFA Przechlewo918-17III
4FA Siauliai9 16-9 IV
5Soccer Inowrocław 6 15-22V
6KS Beniaminek 03 9 14-20II

Rocznik 2005 - grupa B

Lp Drużyna pkt br miejsce
1Arka Gdynia 315-25VI
2Gryf 2009 Tczew 12 25:21 III
3Śląsk Wrocław 310-28 VII
4Girionys Kowno 12 23-10 I
5Chojniczanka Chojnice 9 23-25V
6UKS Rona 03 Ełk 1220-13 II
7 Jagiellonia Białystok 1226-16 IV

Rocznik 2006 - grupa A

Lp Drużyna pkt br miejsce
1Juventus Academy 16 18-5 I
2Chojniczanka Chojnice12 15-12 III
3Jaguar Gdańsk 7 7-13 VII
4Wierzyca Pelplin9 6-17 V
5Vytis Kowno 811:13 VI
6KS Beniaminek 03 9 9-13 IV
7Bałtyk Gdynia3 4-13 VIII
8Arka Gdynia 1522:6 II

Rocznik 2006 - grupa B

Lp Drużyna pkt br miejsce
1U2 Bytów12 17-9 II
2Gedania Gdańsk 03-45 VIII
3Śląsk Wrocław 1223-8 IV
4Legia Warszawa 11 16-9 V
5Jagiellonia Białystok 89-9 VI
6 Fortuna Kowno 3 5-26 VII
7Lech Poznań 2130-2 I
8Carina Gubin 12 18-13 III

ROCZNIK 2005

Lp Godzina Boisko 1 Boisko 2 Boisko 3
1 09:00 - 09:33 Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk 0:12 Arka Gdynia - Gryf Tczew 3:4 JFA Przechlewo - FA Siauliai 3:1
2 09:35 - 10:08 Soccer Inowrocław - Beniaminek 03 2:0 Śląsk Wrocław - Girionys Kowno 2:7 Chojniczanka Chojnice - UKS Rona 03 Ełk 3:2
3 10:10 - 10:43 Gedania Gdańsk - JFA Przechlewo 4:6 Gryf Tczew - Girionys Kowno 3:6 Lechia Gdańsk - FA Siauliai 0:1
4 10:45 - 11:18 JFA Przechlewo - Beniaminek 03 4:5 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 1:3 Śląsk Wrocław - Chojniczanka Chojnice 2:1
5 11:20 - 11:53 Gedania Gdańsk - Soccer Inowrocław 1:9 Gryf Tczew - UKS Rona 03 Ełk 2:4 Girionys Kowno - Jagiellonia Białystok 0:4
11:55 12:28 Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok 1:5
PRZERWA OBIADOWA (12:00 – 13:00)
6 13:00 - 13:33 Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 9:1 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 6:2 Gryf Tczew - Chojniczanka Chojnice 6:3
7 13:35 - 14:08 Gedania Gdańsk - FA Siauliai 1:4 UKS Rona 03 Ełk - Jagiellonia Białystok 6:4 JFA Przechlewo - Soccer Inowrocław 2:1
8 14:10 - 14:43 FA Siauliai - Beniaminek 03 3:5 Arka Gdynia - Girionys Kowno 0:4 Gryf Tczew - Śląsk Wrocław 6:3
9 14:45 - 15:18 Lechia Gdańsk - Soccer Inowrocław 8:1 Girionys Kowno - Chojniczanka Chojnice 3:4 Arka Gdynia - UKS Rona 03 Ełk 1:4
10 15:20 - 15:53 Gedania Gdańsk - Beniaminek 03 2:3 Gryf Tczew - Jagiellonia Białystok 4:2 Girionys Kowno - UKS Rona 03 Ełk 3:1
11 15:55 - 16:28 FA Siauliai - Soccer Inowrocław 7:0 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 4:8 - :
12 16:30 - 17:03 Lechia Gdańsk - JFA Przechlewo 6:3 Śląsk Wrocław - UKS Rona 03 Ełk 0:3 Chojniczanka Chojnice - Jagiellonia Białystok 4:8

 

ROCZNIK 2006

Lp Godzina Boisko 4 Boisko 5 Boisko 6
1 09:00 - 09:20 Juventus Academy - Jaguar Gdańsk 3:1 U2 Bytów - Śląsk Wrocław 3:2 Chojniczanka Chojnice - Vytis Kowno 2:2
2 09:20 - 09:40 Beniaminek 03 Starogard - Bałtyk Gdynia 2:0 Gedania Gdańsk - Jagiellonia Białystok 0:3 Fortuna Kowno - Lech Poznań 0:4
3 09:40 - 10:00 Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia 0:5 Legia Warszawa - Carina Gubin 2:2 Juventus Academy - Chojniczanka Chojnice 1:1
4 10:00 - 10:20 Jaguar Gdańsk - Vytis Kowno 2:0 U2 Bytów - Gedania Gdańsk 4:0 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2:1
5 10:20 - 10:40 Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia 2:0 Legia Warszawa - Lech Poznań 1:2 Beniaminek 03 Starogard - Arka Gdynia 1:4
6 10:40 - 11:00 Juventus Academy - Vytis Kowno 3:0 U2 Bytów - Jagiellonia Białystok 0:0 Fortuna Kowno - Carina Gubin 0:4
7 11:00 - 11:20 Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk 3:1 Gedania Gdańsk - Śląsk Wrocław 0:12 Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 Starogard 0:2
8 11:20 - 11:40 Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia 1:0 Lech Poznań - Carina Gubin 6:0 Legia Warszawa - Fortuna Kowno 5:0
9 11:40 - 12:00 Juventus Academy - Wierzyca Pelplin 4:0 U2 Bytów - Legia Warszawa 2:2 Vytis Kowno - Beniaminek 03 Starogard 1:1
10 12:00 - 12:20 Jaguar Gdańsk - Bałtyk Gdynia 2:0 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0:1 Jagiellonia Białystok - Fortuna Kowno 3:0
11 12:20 - 12:40 Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia 0:4 Gedania Gdańsk - Carina Gubin 1:7 Wierzyca Pelplin - Vytis Kowno 3:2
12 12:40 - 13:00 Jaguar Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard 0:0 Śląsk Wrocław - Fortuna Kowno 5:1 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1
13 13:00 - 13:20 Juventus Academy - Bałtyk Gdynia 1:0 U2 Bytów - Lech Poznań 1:2 Chojniczanka Chojnice - Wierzyca Pelplin 4:0
PRZERWA OBIADOWA (13:20 – 14:40)
14 14:40 - 15:00 Vytis Kowno - Arka Gdynia 3:1 Jagiellonia Białystok - Carina Gubin 1:1 Gedania Gdańsk - Legia Warszawa 1:4
15 15:00 - 15:20 Juventus Academy - Beniaminek 03 Starogard 6:1 U2 Bytów - Fortuna Kowno 4:1 Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 0:1
16 15:20 - 15:40 Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia 3:2 Gedania Gdańsk - Lech Poznań 0:11 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:0
17 15:40 - 16:00 Juventus Academy - Arka Gdynia 0:2 U2 Bytów - Carina Gubin 2:2 Vytis Kowno - Bałtyk Gdynia 3:1
18 16:00 - 16:20 Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard 2:2 Gedania Gdańsk - Fortuna Kowno 1:3 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 0:4
19 16:20 - 16:40 Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia 1:6 Śląsk Wrocław - Carina Gubin 1:2

Grupa A rocznik 2005

Gedania Gdańsk Lechia Gdańsk JFA Przechlewo FA Siauliai Soccer Inowrocław KS Beniaminek 03 Starogard Gdański Punkty Bramki Miejsce
Gedania Gdańsk X 0:12 4:6 1:4 1:9 2:3 0 8:34 VI
Lechia Gdańsk 12:0 X 6:3 0:1 8:1 9:1 12 35:6 I
JFA Przechlewo 6:4 3:6 X 3:1 2:1 4:5 9 18:17 III
FA Siauliai 4:1 1:0 1:3 X 7:0 3:5 9 16:9 IV
Soccer Inowrocław 9:1 1:8 1:2 0:7 X 2:0 6 15:22 V
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:2 1:9 5:4 5:3 0:2 X 9 14:20 II

Grupa B rocznik 2005

Arka Gdynia GryfTczew Śląsk Wrocław Girionys Kowno Chojniczanka Chojnice UKS Rona 03 Ełk Jagiellonia Białystok Punkty Bramki Miejsce
Arka Gdynia X 3:4 6:2 0:4 4:8 1:4 1:3 3 15:25 VI
Gryf Tczew 4:3 X 6:3 3:6 6:3 2:4 4:2 12 25:21 III
Śląsk Wrocław 2:6 3:6 X 2:7 2:1 0:3 1:5 3 10:28 VII
Girionys Kowno 4:0 6:3 7:2 X 3:4 3:1 0:4 12 23:10 I
Chojniczanka Chojnice 8:4 3:6 1:2 4:3 X 3:2 4:8 9 23:25 V
UKS Rona 03 Ełk 4:1 4:2 3:0 1:3 2:3 X 6:4 12 20:13 II
Jagiellonia Białystok 3:1 2:4 5:1 4:0 8:4 4:6 x 12 26:16 IV

Grupa A rocznik 2006

Juventus Academy Chojniczanka Chojnice Jaguar Gdańsk Wierzyca Pelplin Vytis Kowno Beniaminek 03 Starogard Bałtyk Gdynia Arka Gdynia Punkty Bramki Miejsce
Juventus Academy X 1:1 3:1 4:0 3:0 6:1 1:0 0:2 16 18:5 I
Chojniczanka Chojnice 1:1 X 3:1 4:0 2:2 2:2 3:2 0:4 12 15:12 III
JaguarGdańsk 1:3 1:3 X 0:1 2:0 0:0 2:0 1:6 7 7:13 VII
Wierzyca Pelplin 0:4 0:4 1:0 X 3:2 0:2 2:0 0:5 9 6:17 V
VytisKowno 0:3 2:2 0:2 2:3 X 1:1 3:1 3:1 8 11:13 VI
Beniaminek 03 Starogard 1:6 2:2 0:0 2:0 1:1 X 2:0 1:4 9 9:13 IV
BałtykGdynia 0:1 2:3 0:2 0:2 1:3 0:2 X 1:0 3 4:13 VIII
ArkaGdynia 2:0 4:0 6:1 5:0 1:3 4:1 0:1 X 15 22:6 II

Grupa B rocznik 2006

U2Bytów Gedania Gdańsk Śląsk Wrocław Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Fortuna Kowno Lech Poznań Carina Gubin Punkty Bramki Miejsce
U2Bytów X 5:0 3:2 2:2 0:0 4:1 1:2 2:2 12 17:9 II
Gedania Gdańsk 0:5 X 0:12 1:4 0:3 1:3 0:11 1:7 0 3:45 VIII
Śląsk Wrocław 2:3 12:0 X 1:0 2:1 5:1 0:1 1:2 12 23:8 IV
Legia Warszawa 2:2 4:1 0:1 X 2:1 5:0 1:2 2:2 11 16:9 V
Jagiellonia Białystok 0:0 3:0 1:2 1:2 X 3:0 0:4 1:1 8 9:9 VI
Fortuna Kowno 1:4 3:1 1:5 0:5 0:3 X 0:4 0:4 3 5:26 VII
LechPoznań 2:1 11:0 1:0 2:1 4:0 4:0 X 6:0 21 30:2 I
CarinaGubin 2:2 7:1 2:1 2:2 1:1 4:0 0:6 X 12 18:13 III

 

SOBOTA

 

Rocznik 2005
GRUPA ZŁOTA GRUPA SREBRNA
1 Gryf Tczew 1 Śląsk Wrocław
2 UKS Rona 03 Ełk 2 Arka Gdynia
3 Gironys Kowno 3 Soccer Inowrocław
4 Jagiellonia Białystok 4 Chojniczanka Chojnice
5 Lechia Gdańsk 5 Gedania Gdańsk
6 KS Beniaminek 03
7 JFA Przechlewo
8 FA Siauliai

GRUPA ZŁOTA

Lp Godzina Boisko 1
1 09:00 - 09:30 Jagiellonia Białystok - FA Siauliai 4:0
2 09:30 - 10:00 Gironys Kowno - JFA Przechlewo 1:2
3 10:00 - 10:30 UKS Rona 03 Ełk - KS Beniaminek 03 Starogard 3:2
4 10:30 - 11:00 Gryf Tczew - Lechia Gdańsk 1:2
5 11:00 - 11:30 Jagiellonia Białystok - JFA Przechlewo 3:3
6 11:30 - 12:00 Gironys Kowno - FA Siauliai 4:1
7 12:00 - 12:30 UKS Rona 03 Ełk - Lechia Gdańsk 2:2
8 12:30 - 13:00 Gryf Tczew - KS Beniaminek 03 Starogard 0:2

 

Lechia Gdańsk FA Siauliai Beniaminek 03 JFA Przechlewo Girionys Kowno UKS 03 Rona Ełk Gryf Tczew Jagiellonia Białystok Punkty Bramki Miejsce
Lechia Gdańsk X 0:1 9:1 6:3  2:2  2:1
FA Siauliai 1:0 X 3:5 1:3  1:4  0:4
Beniaminek 03 1:9 5:3 X 5:4  2:3  2:0
JFA Przechlewo 3:6 3:1 4:5 X  2:1  3:3
Girionys Kowno  4:1  1:2 X 3:1 6:3 0:4
UKS 03 Rona Ełk  2:2  3:2 1:3 X 4:2 6:4
Gryf Tczew  1:2  0:2 3:6 2:4 X 4:2
Jagiellonia Białystok  4:0  3:3 4:0 4:6 2:4 X

GRUPA SREBRNA

 Lp Godzina Boisko 2 Wynik
 1 10.00 – 10.35 Śląsk Wrocław Arka Gdynia  4:3
 2 10.40 – 11.15 Soccer Inowrocław Chojniczanka Chojnice  2:4
 3 11.20 – 11.55 Śląsk Wrocław Gedania Gdańsk  2:1
 4 12.00 – 12.35 Arka Gdynia Chojniczanka Chojnice  2:1
 5 12.40 – 13.05 Soccer Inowrocław Gedania Gdańsk  1:6

 

Soccer Inowrocław Gedania Gdańsk Chojniczanka Chojnice Arka Gdynia Śląsk Wrocław Punkty Bramki Miejsce
Soccer Inowrocław X  1:6  2:4  7:3
Gedania Gdańsk  6:1 X  1:2
Chojniczanka Chojnice  4:2 X  1:2  3:2
Arka Gdynia  2:1 X  3:4
Śląsk Wrocław  3:7  2:1  2:3  4:3 X  6  11-14

 

Rocznik 2006
GRUPA ZŁOTA GRUPA SREBRNA
1 Śląsk Wrocław 1 Legia Warszawa
2 Carina Gubin 2 Jagiellonia Białystok
3 U2 Bytów 3 Fortuna Kowno
4 Lech Poznań 4 Gedania Gdańsk
5 Beniaminek 03 5 Wierzyca Pelplin
6 Chojniczanka Chojnice 6 Vytis Kowno
7 Arka Gdynia 7 Jaguar Gdańsk
8 Juventus Academy 8 Bałtyk Gdynia

 

SOBOTA – ROCZNIK 2006 
                       
Lp Godzina GRUPA ZŁOTA Boisko 3  GRUPA SREBRNA Boisko 4
1 09:00 - 09:30 Śląsk Wrocław - Beniaminek 03 Starogard 4:1 Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 0:3
2 09:30 - 10:00 Lech Poznań - Juventus Academy 1:2 Fortuna Kowno - Jaguar Gdańsk 1:1
3 10:00 - 10:30 Śląsk Wrocław - Chojniczanka Chojnice 7:2 Jagiellonia Białystok - Vytis Kowno 0:1
4 10:30 - 11:00 U2 Bytów - Arka Gdynia 2:1 Legia Warszawa - Wierzyca Pelplin 0:2
5 11:00 - 11:30 Lech Poznań - Beniaminek 03 Starogard 6:0 Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk 0:4
6 11:30 - 12:00 Carina Gubin - Chojniczanka Chojnice 3:4 Fortuna Kowno - Bałtyk Gdynia 0:2
7 12:00 - 12:30 Śląsk Wrocław - Juventus Academy 3:1 Jagiellonia Białystok - Wierzyca Pelplin 2:1
8 12:30 - 13:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:1 Legia Warszawa - Vytis Kowno 2:1

GRUPA ZŁOTA ROCZNIK 2006

Lech Poznań U2 Bytów Carina Gubin Śląsk Wrocław Arka Gdynia Juventus Academy Chojniczanka Chojnice Beniaminek 03 Punkty Bramki Miejsce
LechPoznań X 2:1 6:0 1:0  1:2  6:0
U2Bytów 1:2 X 2:2 3:2  2:1
CarinaGubin 0:6 2:2 X 2:1  3:4
Śląsk Wrocław 0:1 2:3 1:2 X  1:1  3:1  7:2  4:1  10  18-11
Arka Gdynia  1:2  1:1 X 2:0 4:0 4:1
Juventus Academy  2:1  1:3 0:2 X 1:1 6:1
Chojniczanka Chojnice  4:3  2:7 0:4 1:1 X 2:2
Beniaminek 03  0:6  1:4 1:4 1:6 2:2 X

 

GRUPA SREBRNA ROCZNIK 2006

Legia Warszawa Jagiellonia Białystok Fortuna Kowno Gedania Gdańsk Wierzyca Pelplin Vytis Kowno Jaguar Gdańsk Bałtyk Gdynia Punkty Bramki Miejsce
Legia Warszawa X 2:1 5:0 4:1  0:2  2:1
Jagiellonia Białystok 1:2 X 3:0 3:0  2:1  0:1
Fortuna Kowno 0:5 0:3 X 3:1  1:1  0:2
Gedania Gdańsk 1:4 0:3 1:3 X  0:4  0:3
Wierzyca Pelplin  2:0  1:2 X 3:2 1:0 2:0
VytisKowno  1:2  1:0 2:3 X 0:2 3:1
Jaguar Gdańsk  1:1  4:0 0:1 2:0 X 2:0
Bałtyk Gdynia  2:0  3:0 0:2 1:3 0:2 X

 

NIEDZIELA

 

Rocznik 2005 GRUPA ZŁOTA

Lp Godzina Boisko 1
1 08:30 - 09:00 UKS Rona 03 Ełk - JFA Przechlewo :
2 09:05 - 09:40 Jagiellonia Białystok - Beniaminek 03 Starogard :
3 09:40 - 10:15 Gironys Kowno - Lechia Gdańsk :
4 10:15 - 10:50 UKS Rona 03 Ełk - FA Siauliai :
5 10:50 - 11:25 Gryf Tczew - JFA Przechlewo :
6 11:25 - 12:00 Gironys Kowno - Beniaminek 03 Starogard :
7 12:00 - 12:35 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk :
8 12:35 - 13:10 Gryf Tczew - FA Siauliai :

Rocznik 2005 GRUPA SREBRNA

 Lp Godzina Boisko 2 Wynik
 1 10.00 – 10.35 Chojniczanka Chojnice Gedania Gdańsk
 2 10.40 – 11.15 Śląsk Wrocław Soccer Inowrocław  3:7
 3 11.20 – 11.55 Arka Gdynia Gedania Gdańsk
 4 12.00 – 12.35 Śląsk Wrocław Chojniczanka Chojnice  2:3
 5 12.40 – 13.05 Arka Gdynia Soccer Inowrocław

Rocznik 2006

     
Lp Godzina Boisko 3 GRUPA ZŁOTA Boisko  4 GRUBA SREBRNA
1 09:00 - 09:30 Carina Gubin - Arka Gdynia : Jagiellonia Białystok - Jaguar Gdańsk :
2 09:30 - 10:00 Lech Poznań - Chojniczanka Chojnice : Gedania Gdańsk - Vitys Kowno :
3 10:00 - 10:30 U2 Bytów - Beniaminek 03 Starogard : Fortuna Kowno - Wierzyca Pelplin :
4 10:30 - 11:00 Carina Gubin - Juventus Academy : Jagiellonia Białystok - Bałtyk Gdynia :
5 11:00 - 11:30 U2 Bytów - Chojniczanka Chojnice : Legia Warszawa - Jaguar Gdańsk :
6 11:30 - 12:00 Lech Poznań - Arka Gdynia : Fortuna Kowno - Vitys Kowno :
7 12:00 - 12:30 U2 Bytów - Juventus Academy : Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin :
8 12:30 - 13:00 Carina Gubin - Beniaminek 03 Starogard : Legia Warszawa - Bałtyk Gdynia :

 

Klasyfikacja końcowa Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego OMEGAMED Deyna CUP Junior 2015

 

Rocznik 2005

1-Beniaminek 03 Starogard Gdański

2-Lechia Gdańsk

3-UKS 03 Rona Ełk

4-JFA Przechlewo

5-Girionys Kowno (Litwa)

6-Gryf Tczew

7-Jagiellonia Białystok

8-FA Siauliai (Litwa)

9-Śląsk Wrocław

10-Arka Gdynia

11-Chojniczanka Chojnice

12-Gedania Gdańsk

13-Soccer Inowrocław

14- Sdyusshor-5 Kaliningrad

15-Nemen Grodno

16- FC Daugava

 

Najlepszy bramkarz : Bartłomiej Kałduński (Lechia Gdańsk)

Król strzelców: Olivier Stawiński (Gryf Tczew)

Najlepszy zawodnik : Karol Grochowski (Beniaminek 03 Starogard Gdański)

 

Rocznik 2006

1-Lech Poznań

2-Arka Gdynia

3-U2 Bytów

4-Juventus Academy

5-Śląsk Wrocław

6-Chojniczanka Chojnice

7-Carina Gubin

8-Beniaminek 03 Starogard Gdański

9-Wierzyca Pelplin

10-Legia Warszawa

11-Jaguar Gdańsk

12-Bałtyk Gdynia

13-Vytis Kowno (Litwa)

14-Jagiellonia Białystok

15-Fortuna Kowno (Litwa)

16-Gedania Gdańsk

Król strzelców : Alex Kolasa (Arka Gdynia)

Najlepszy zawodnik : Patryk Olejnik (Lech Poznań)

Najlepszy bramkarz: Kamil Brzeziński (U2 Bytów)

 

 

Edycja 2014

Rocznik 2004 - grupa A

Lp Drużyna pkt br miejsce
1GUKS Unia Dolice 16 28-5 II
2Beniaminek 03 I 13 9-7IV
3MKS Mazur Ełk 1 2-18 VII
4Jagiellonia Białystok 15 13-9 III
5Arka Gdynia 2133-3 I
6Arkonia Szczecin 9 13-19 V
7 Dąbrowa Górnicza6 5-11 VI
8Gedania Gdańsk 1 3-34 VIII

 

Rocznik 2004 - grupa B

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 Lech Poznań1832-2 II
2Beniaminek 03 II 12-32 VIII
3Chojniczanka Chojnice99-11VI
4Wietcisa Skarszewy1 1-27 VII
5Sdyushor Kaliningrad 10 6-8 IV
6Żaibas Wilno 1312-4 III
7 Dynamo Ryga 1010-9 V
8Legia Warszawa 1922-1 I

 

Rocznik 2005 - grupa A

Lp Drużyna pkt br miejsce
1Legia Warszawa 1219-12 III
2Beniaminek 03 I02-58 VIII
3Lech Poznań 18 29-3 I
4 Chojniczanka Chojnice 1014-15 IV
5Sdyushor Kaliningrad 1628-8II
6FK Girionys Kowno 914-17 VII
7Gryf Tczew 9 19-17VI
8Arka Gdynia 920-15 V

 

Rocznik 2005 - grupa B

Lp Drużyna pkt br miejsce
1U2 Bytów7 9-11 VI
2Beniaminek 03 II 1221-16 IV
3Dynamo Ryga 1111-12 V
4Śląsk Wrocław 1515-8 II
5FK Nevezis 02-34 VIII
6 Pogoń Szczecin13 16-13 III
7Soccer Inowrocław 1930-3 I
8Gedania Gdańsk 413-20 VII

ROCZNIK 2004
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 - 09:20 UNIA DOLICE - MKS MAZUR EŁK 7:0 LECH POZNAŃ - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0 BENIAMINEK 03 I - ARKA GDYNIA 0:2
2 09:20 - 09:40 ARKONIA SZCZECIN - DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 BENIAMINEK 03 II - SDYUSHOR KALININGRAD 0:3 ŻAIBAS WILNO - DYNAMO RYGA 2:0
3 09:40 - 10:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - GEDANIA GDAŃSK 3:0 WIETCISA SKARSZEWY - LEGIA WARSZAWA 0:6 UNIA DOLICE - BENIAMINEK 03 I 0:0
4 10:00 - 10:20 MKS MAZUR EŁK - ARKA GDYNIA 0:2 LECH POZNAŃ - BENIAMINEK 03 II 11:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE - SDYUSHOR KALININGRAD 1:0
5 10:20 - 10:40 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 WIETCISA SKARSZEWY - DYNAMO RYGA 0:5 ARKONIA SZCZECIN - GEDANIA GDAŃSK 6:2
6 10:40 - 11:00 UNIA DOLICE - ARKA GDYNIA 1:2 LECH POZNAŃ - SDYUSHOR KALININGRAD 4:0 ŻAIBAS WILNO - LEGIA WARSZAWA 0:2
7 11:00 - 11:20 BENIAMINEK 03 I - MKS MAZUR EŁK 2:1 BENIAMINEK 03 II - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:4 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - ARKONIA SZCZECIN 2:1
8 11:20 - 11:40 DĄBROWA GÓRNICZA - GEDANIA GDAŃSK 2:0 DYNAMO RYGA - LEGIA WARSZAWA 0:0 WIETCISA SKARSZEWY - ŻAIBAS WILNO 0:4
9 11:40 - 12:00 UNIA DOLICE - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5:3 LECH POZNAŃ - WIETCISA SKARSZEWY 6:0 ARKA GDYNIA - ARKONIA SZCZECIN 7:1
10 12:00 - 12:20 MKS MAZUR EŁK - DĄBROWA GÓRNICZA 1:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE - DYNAMO RYGA 0:2 SDYUSHOR KALININGRAD - ŻAIBAS WILNO 0:0
11 12:20 - 12:40 BENIAMINEK 03 I - GEDANIA GDAŃSK 3:1 BENIAMINEK 03 II - LEGIA WARSZAWA 0:8 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - ARKA GDYNIA 1:3
12 12:40 - 13:00 MKS MAZUR EŁK - ARKONIA SZCZECIN 0:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE - ŻAIBAS WILNO 0:3 WIETCISA SKARSZEWY - SDYUSHOR KALININGRAD 1:2
13 13:00 - 13:20 UNIA DOLICE - DĄBROWA GÓRNICZA 2:0 LECH POZNAŃ - DYNAMO RYGA 6:0 BENIAMINEK 03 I - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:2
PRZERWA OBIADOWA (13:20 – 14:40)
14 14:40 - 15:00 ARKA GDYNIA - GEDANIA GDAŃSK 12:0 SDYUSHOR KALININGRAD - LEGIA WARSZAWA 0:2 BENIAMINEK 03 II - WIETCISA SKARSZEWY 0:0
15 15:00 - 15:20 UNIA DOLICE - ARKONIA SZCZECIN 5:0 LECH POZNAŃ - ŻAIBAS WILNO 2:0 MKS MAZUR EŁK - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:1
16 15:20 - 15:40 BENIAMINEK 03 I - DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 BENIAMINEK 03 II - DYNAMO RYGA 0:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE - WIETCISA SKARSZEWY 4:0
17 15:40 - 16:00 UNIA DOLICE - GEDANIA GDAŃSK 8:0 LECH POZNAŃ - LEGIA WARSZAWA 1:2 ARKA GDYNIA - DĄBROWA GÓRNICZA 5:0
18 16:00 - 16:20 BENIAMINEK 03 I - ARKONIA SZCZECIN 3:1 BENIAMINEK 03 II - ŻAIBAS WILNO 0:3 SDYUSHOR KALININGRAD - DYNAMO RYGA 1:0
19 16:20 - 16:40 MKS MAZUR EŁK - GEDANIA GDAŃSK 0:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE - LEGIA WARSZAWA 0:2

 

ROCZNIK 2005
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 - 09:20 LEGIA WARSZAWA - LECH POZNAŃ 0:2 U2 BYTÓW - DYNAMO RYGA 0:2 BENIAMINEK 03 I - SDYUSHOR KALININGRAD  0:12
2 09:20 - 09:40 FK GIRIONYS KOWNO - GRYF TCZEW 2:1 BENIAMINEK 03 II - FK NEVEZIS 4:0 POGOŃ SZCZECIN - SOCCER INOWROCŁAW  0:5
3 09:40 - 10:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE - ARKA GDYNIA 1:0 ŚLĄSK WROCŁAW - GEDANIA GDAŃSK 1:0 LEGIA WARSZAWA - BENIAMINEK 03 I 7:0
4 10:00 - 10:20 LECH POZNAŃ - SDYUSHOR KALININGRAD 2:1 U2 BYTÓW - BENIAMINEK 03 II 1:2 DYNAMO RYGA - FK NEVEZIS 2:0
5 10:20 - 10:40 CHOJNICZANKA CHOJNICE - GRYF TCZEW 2:7 ŚLĄSK WROCŁAW - SOCCER INOWROCŁAW 0:3 FK GIRIONYS KOWNO - ARKA GDYNIA 1:4
6 10:40 - 11:00 LEGIA WARSZAWA - SDYUSHOR KALININGRAD 0:3 U2 BYTÓW - FK NEVEZIS 5:0 POGOŃ SZCZECIN - GEDANIA GDAŃSK 4:3
7 11:00 - 11:20 BENIAMINEK 03 I - LECH POZNAŃ 0:13 BENIAMINEK 03 II - DYNAMO RYGA 6:1 CHOJNICZANKA CHOJNICE - FK GIRIONYS KOWNO 4:1
8 11:20 - 11:40 GRYF TCZEW - ARKA GDYNIA 4:1 SOCCER INOWROCŁAW - GEDANIA GDAŃSK 5:0 ŚLĄSK WROCŁAW - POGOŃ SZCZECIN 3:0
9 11:40 - 12:00 LEGIA WARSZAWA - CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:2 U2 BYTÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 1:0 SDYUSHOR KALININGRAD - FK GIRIONYS KOWNO 3:1
10 12:00 - 12:20 LECH POZNAŃ - GRYF TCZEW 5:0 DYNAMO RYGA - SOCCER INOWROCŁAW 1:1 FK NEVEZIS - POGOŃ SZCZECIN 0:7
PRZERWA OBIADOWA (12:20 – 13:40)
11 13:40 - 14:00 BENIAMINEK 03 I - ARKA GDYNIA 0:9 BENIAMINEK 03 II - GEDANIA GDAŃSK 6:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE - SDYUSHOR KALININGRAD 2:2
12 14:00 - 14:20 LECH POZNAŃ - FK GIRIONYS KOWNO 4:0 DYNAMO RYGA - POGOŃ SZCZECIN 2:2 ŚLĄSK WROCŁAW - FK NEVEZIS 5:1
13 14:20 - 14:40 LEGIA WARSZAWA - GRYF TCZEW 3:2 U2 BYTÓW - SOCCER INOWROCŁAW 1:4 BENIAMINEK 03 I - CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:3
14 14:40 - 15:00 SDYUSHOR KALININGRAD - ARKA GDYNIA 5:3 FK NEVEZIS - GEDANIA GDAŃSK 1:6 BENIAMINEK 03 II - ŚLĄSK WROCŁAW 2:4
15 15:00 - 15:20 LEGIA WARSZAWA - FK GIRIONYS KOWNO 1:2 U2 BYTÓW - POGOŃ SZCZECIN 0:2 LECH POZNAŃ - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0
16 15:20 - 15:40 BENIAMINEK 03 I - GRYF TCZEW 2:5 BENIAMINEK 03 II - SOCCER INOWROCŁAW 1:7 DYNAMO RYGA - ŚLĄSK WROCŁAW 1:2
17 15:40 - 16:00 LEGIA WARSZAWA - ARKA GDYNIA 3:1 U2 BYTÓW - GEDANIA GDAŃSK 1:1 SDYUSHOR KALININGRAD - GRYF TCZEW 2:0
18 16:00 - 16:20 BENIAMINEK 03 I - FK GIRIONYS KOWNO 0:7 BENIAMINEK 03 II - POGOŃ SZCZECIN 0:1 FK NEVEZIS - SOCCER INOWROCŁAW 0:5
19 16:20 - 16:40 LECH POZNAŃ - ARKA GDYNIA 1:2 DYNAMO RYGA - GEDANIA GDAŃSK 2:1

 

Grupa „A” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03  I

Unia Dolice

MKS Mazur Ełk

Jagiellonia Białystok

Arka Gdynia

Arkonia Szczecin

Dąbrowa Górnicza

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  I

X

0:0

2:1

0:2

0:2

3:1

1:0

3:1

13

9-7

IV

GUKS Unia Dolice

0:0

X

7:0

5:3

1:2

5:0

2:0

8:0

16

28-5

II

MKS Mazur Ełk

1:2

0:7

X

0:1

0:2

0:3

1:3

0:0

1

2-18

VII

Jagiellonia Białystok

2:0

3:5

1:0

X

1:3

2:1

1:0

3:0

15

13-9

III

Arka

Gdynia

2:0

2:1

2:0

3:1

X

7:1

5:0

12:0

21

33-3

I

Arkonia Szczecin

1:3

0:5

3:0

1:2

1:7

X

1:0

6:2

9

13-19

V

MUKP

Dąbrowa Górnicza

0:1

0:2

3:1

0:1

0:5

0:1

X

2:0

6

5-11

VI

Gedania Gdańsk

1:3

0:8

0:0

0:3

0:12

2:6

0:2

X

1

3-34

VIII

Grupa „B” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03  II

Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice

Wietcisa Skarszewy

Sdyushor5 Kaliningrad

Żaibas Wilno

Dynamo Ryga

Legia Warszawa

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  II

X

0:11

2:4

0:0

0:3

0:3

0:3

0:8

1

2-32

VIII

Lech

Poznań

11:0

X

2:0

6:0

4:0

2:0

6:0

1:2

18

32-2

II

Chojniczanka Chojnice

4:2

0:2

X

4:0

1:0

0:3

0:2

0:2

9

9-11

VI

Wietcisa Skarszewy

0:0

0:6

0:4

X

1:2

0:4

0:5

0:6

1

1-27

VII

Sdyushor5 Kaliningrad

3:0

0:4

0:1

2:1

X

0:0

1:0

0:2

10

6-8

IV

Żaibas

 Wilno

3:0

0:2

3:0

4:0

0:0

X

2:0

0:2

13

12-4

III

Dynamo

Ryga

3:0

0:6

2:0

5:0

0:1

0:2

X

0:0

10

10-9

V

Legia Warszawa

8:0

2:1

2:0

6:0

2:0

2:0

0:0

X

19

22-1

I

Grupa „A” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniami-nek 03  I

Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice

FK Girionys Kowno

Sdyushor5 Kaliningrad

Gryf Tczew

Arka Gdynia

Legia Warszawa

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  I

X

0:13

0:3

0:7

0:12

2:5

0:9

0:9

0

2-58

VIII

Lech

Poznań

13:0

X

2:0

4:0

2:1

5:0

1:2

2:0

18

29-3

I

Chojniczanka Chojnice

3:0

0:2

X

4:1

2:2

2:7

1:0

2:3

10

14-15

IV

FK Girionys Kowno

7:0

0:4

1:4

X

1:3

2:1

1:4

2:1

9

14-17

VII

Sdyushor5 Kaliningrad

12:0

1:2

2:2

3:1

X

2:0

5:3

3:0

16

28-8

II

Gryf

Tczew

5:2

0:5

7:2

1:2

0:2

X

4:1

2:3

9

19-17

VI

Arka

Gdynia

9:0

2:1

0:1

4:1

3:5

1:4

X

1:3

9

20-15

V

Legia Warszawa

9:0

0:2

3:2

1:2

0:3

3:2

3:1

X

12

19-12

III

Grupa „B” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniami-nek 03  II

U 2 Bytów

Dynamo

Ryga

Śląsk Wrocław

Soccer Inowrocław

FK Nevezis

Pogoń Szczecin

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  II

X

2:1

6:1

2:4

1:7

4:0

0:1

6:2

12

21-16

IV

U 2

Bytów

1:2

X

0:2

1:0

1:4

5:0

0:2

1:1

7

9-11

VI

Dynamo

Ryga

1:6

2:0

X

1:2

1:1

2:0

2:2

2:1

11

11-12

V

Śląsk Wrocław

4:2

0:1

2:1

X

0:3

5:1

3:0

1:0

15

15-8

II

Soccer Inowrocław

7:1

4:1

1:1

3:0

X

5:0

5:0

5:0

19

30-3

I

FK

Nevezis

0:4

0:5

0:2

1:5

0:5

X

0:7

1:6

0

2-34

VIII

Pogoń Szczecin

1:0

2:0

2:2

0:3

0:5

7:0

X

4:3

13

16-13

III

Gedania Gdańsk

2:6

1:1

1:2

0:1

0:5

6:1

3:4

X

4

13-20

VII

SOBOTA – ROCZNIK 2004

Lp Godzina Boisko A04 Boisko B04
1 09:00 - 09:30 ARKA GDYNIA - SDYUSHOR5 KALININGRAD 3:0 GEDANIA GDAŃSK - BENIAMINEK 03 II 1:1
2 09:30 - 10:00 BENIAMINEK 03 I - ŻAIBAS WILNO 3:0 MAZUR EŁK - WIETCISA SKARSZEWY 1:1
3 10:00 - 10:30 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LECH POZNAŃ 1:3 DĄBROWA GÓRNICZA - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:1
4 10:30 - 11:00 UNIA DOLICE - LEGIA WARSZAWA 1:1 ARKONIA SZCZECIN - DYNAMO RYGA 2:0
5 11:00 - 11:30 ARKA GDYNIA - ŻAIBAS WILNO 1:1 GEDANIA GDAŃSK - WIETCISA SKARSZEWY 2:1
6 11:30 - 12:00 BENIAMINEK 03 I - SDYUSHOR5 KALININGRAD 0:0 MAZUR EŁK - BENIAMINEK 03 II 0:1
7 12:00 - 12:30 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LEGIA WARSZAWA 1:0 DĄBROWA GÓRNICZA - DYNAMO RYGA 1:1
8 12:30 - 13:00 UNIA DOLICE - LECH POZNAŃ 1:0 ARKONIA SZCZECIN - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:1

 

SOBOTA – ROCZNIK 2005

Lp Godzina Boisko A05 Boisko B05
1 09:00 - 09:30 ŚLĄSK WROCŁAW - LECH POZNAŃ 0:3 FK NEVESIS - BENIAMINEK 03 I 2:0
2 09:30 - 10:00 POGOŃ SZCZECIN - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:1 GEDANIA GDAŃSK - FK GIRIONYS KOWNO 1:2
3 10:00 - 10:30 ŚLĄSK WROCŁAW - SDYUSHOR KALININGRARD 2:5 U2 BYTÓW - GRYF TCZEW 0:2
4 10:30 - 11:00 BENIAMINEK 03 II - LEGIA WARSZAWA 0:2 DYNAMO RYGA - ARKA GDYNIA 1:1
5 11:00 - 11:30 POGOŃ SZCZECIN - LECH POZNAŃ 0:6 FK NEVESIS - FK GIRIONYS KOWNO 0:3
6 11:30 - 12:00 SOCCER INOWROCŁAW - SDYUSHOR KALININGRARD 2:3 GEDANIA GDAŃSK - BENIAMINEK 03 I 3:2
7 12:00 - 12:30 ŚLĄSK WROCŁAW - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:3 U2 BYTÓW - ARKA GDYNIA 1:5
8 12:30 - 13:00 ŚLĄSK WROCŁAW - LEGIA WARSZAWA 0:1 DYNAMO RYGA - GRYF TCZEW 2:4

 

NIEDZIELA – ROCZNIK 2004

Lp Godzina Boisko A04 Boisko B04
1 09:00 - 09:30 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - ŻAIBAS WILNO 1:1 DĄBROWA GÓRNICZA - WIETCISA SKARSZEWY 3:0
2 09:30 - 10:00 ARKA GDYNIA - LECH POZNAŃ 2:1 GEDANIA GDAŃSK - CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:1
3 10:00 - 10:30 BENIAMINEK 03 I - LEGIA WARSZAWA 0:4 MAZUR EŁK - DYNAMO RYGA 1:5
4 10:30 - 11:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - SDYUSHOR5 KALININGRAD 3:0 DĄBROWA GÓRNICZA - BENIAMINEK 03 II 2:0
5 11:00 - 11:30 UNIA DOLICE - ŻAIBAS WILNO 3:0 ARKONIA SZCZECIN - WIETCISA SKARSZEWY 4:2
6 11:30 - 12:00 BENIAMINEK 03 I - LECH POZNAŃ 1:5 MAZUR EŁK - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:2
7 12:00 - 12:30 ARKA GDYNIA - LEGIA WARSZAWA 2:0 GEDANIA GDAŃSK - DYNAMO RYGA 0:3
8 12:30 - 13:00 UNIA DOLICE - SDYUSHOR5 KALININGRAD 2:0 ARKONIA SZCZECIN - BENIAMINEK 03 II 4:0

 

NIEDZIELA – ROCZNIK 2005

Lp Godzina Boisko A05 Boisko B05
1 09:00 - 09:30 SOCCER INOWROCŁAW - LEGIA WARSZAWA 4:4 U2 BYTÓW - FK GIRIONYS KOWNO 0:2
2 09:30 - 10:00 POGOŃ SZCZECIN - SDYUSHOR KALININGRARD 0:7 FK NEVESIS - GRYF TCZEW 1:9
3 10:00 - 10:30 BENIAMINEK 03 II - LECH POZNAŃ 0:1 GEDANIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA 1:2
4 10:30 - 11:00 SOCCER INOWROCŁAW - CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:2 U2 BYTÓW - BENIAMINEK 03 I 5:0
5 11:00 - 11:30 BENIAMINEK 03 II - SDYUSHOR KALININGRARD 1:5 DYNAMO RYGA - FK GIRIONYS KOWNO 2:0
6 11:30 - 12:00 POGOŃ SZCZECIN - LEGIA WARSZAWA 1:2 GEDANIA GDAŃSK - GRYF TCZEW 2:2
7 12:00 - 12:30 BENIAMINEK 03 II - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:0 FK NEVESIS - ARKA GDYNIA 1:4
8 12:30 - 13:00 SOCCER INOWROCŁAW - LECH POZNAŃ 0:3 DYNAMO RYGA - BENIAMINEK 03 I 7:0

Grupa „ZŁOTA” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03 I

GUKS Unia Dolice

Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok

Arka Gdynia

Lech Poznań

Żaibas Wilno

Sdyushor Kaliningrad

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  I

X

0:0

        0:4

0:2

0:2

      1:5      3:0          0:0       5     4-13       VI

GUKS Unia Dolice

0:0

X

        1:1

5:3

1:2

      1:0      3:0          2:0      14     13-6       II

Legia Warszawa

       4:0      1:1

X

         0:1       0:2

2:1

2:0

2:0

     13     11-5      III

Jagiellonia Białystok

2:0

3:5

        1:0

X

1:3

      1:3      1:1          3:0      10    12-12       V

Arka

Gdynia

2:0

2:1

        2:0

3:1

X

      2:1      1:1          3:0      16     15-4       I

Lech

Poznań

       5:1      0:1

1:2

         3:1       1:2

X

2:0

4:0

     12     16-7       IV

Żaibas

 Wilno

       0:3      0:3

0:2

         1:1       1:1

0:2

X

0:0

      3     2-12       VII

Sdyushor Kaliningrad

       0:0      0:2

0:2

         0:3       0:3

0:4

0:0

X

      2     0-14      VIII


Grupa „SREBRNA” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03  II

Arkonia Szczecin

Chojniczanka Chojnice

Wietcisa Skarszewy

Dąbrowa Górnicza

Mazur Ełk

Dynamo Ryga

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  II

X

       0:4

2:4

0:0

         0:2       1:0

0:3

         1:1   5  4-14  XIV

Arkonia Szczecin

        4:0

X

            1:1          4:2

1:0

3:0

       2:0

6:2

 19  21-5  IX

Chojniczanka Chojnice

4:2

       1:1             X

4:0

         1:1       2:1

0:2

         1:0  14  13-7  XII

Wietcisa Skarszewy

0:0

       2:4

0:4

X

         0:3       1:1

0:5

         1:2  2  4-19  XVI

Dąbrowa Górnicza

        2:0

0:1

           1:1          3:0

X

3:1

       1:1

2:0

 14  12-4  XI

Mazur

 Ełk

        0:1

0:3

           1:2          1:1

1:3

X

       1:5

0:0

 2  4-15  XV

Dynamo

Ryga

3:0

       0:2

2:0

5:0

          1:1      5:1

X

         3:0  16  16-4  X

Gedania Gdańsk

        1:1

2:6

           0:1           2:1

0:2

0:0

 0:3

X

 5  5-14  XIII


Grupa „ZŁOTA” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniaminek 03 II

Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice

Soccer Inowrocław

Sdyushor5 Kaliningrad

Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław

Legia Warszawa

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03 II

X

     0:1            1:0

1:7

         1:5

0:1

2:4

         0:2  3  5-20  VIII

Lech

Poznań

          1:0

X

2:0

          3:0

2:1

      6:0         3:0

2:0

 21  19-1  I

Chojniczanka Chojnice

          0:1

0:2

X

          2:2

2:2

       1:1         3:2

2:3

 6  10-13  V

Soccer Inowrocław

1:7

     0:3            2:2

X

         2:3

5:0

3:0

         4:4  8  17-19  IV

Sdyushor5 Kaliningrad

          5:1

1:2

2:2

          3:2

X

      7:0         5:2

3:0

 16  26-9  II

Pogoń Szczecin

1:0

     0:6            1:1

0:5

         0:7

X

0:3

         1:2  4  3-24  VII

Śląsk Wrocław

4:2

     0:3            2:3

0:3

         2:5

3:0

X

         0:1  6  11-17  VI

Legia Warszawa

          2:0

0:2

3:2

          4:4

0:3

       2:1         1:0

X

 13  12-12  III

Grupa „SREBRNA” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniaminek 03 I

U 2 Bytów

Dynamo

Ryga

Arka Gdynia

Gryf

Tczew

FK Nevezis

FK Girionys Kowno

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03 I

X

       0:5          0:7

0:9

2:5

       0:2

0:7

         2:3  0  4-38  XVI

U 2

Bytów

         5:0

X

0:2

        1:5           0:2

5:0

       0:2

1:1

 7  12-12  XIV

Dynamo

Ryga

         7:0

2:0

X

        1:1           2:4

2:0

       2:0

2:1

 16  18-6  X

Arka

Gdynia

0:9

       5:1          1:1

X

1:4

       4:1

4:1

         2:1  13  17-18  XI

Gryf

Tczew

5:2

       2:0          4:2

4:1

X

       9:1

1:2

         2:2  16  27-10 IX

FK

Nevezis

         2:0

0:5

0:2

        1:4           1:9

X

        0:3

1:6

 3  5-29  XV

FK Girionys Kowno

0:7

       2:0           0:2

1:4

2:1

       3:0

X

         2:1  12  10-15  XII

Gedania Gdańsk

         3:2

1:1

1:2

        1:2           2:2

6:1

        1:2

X

 8  15-12  XIII

Rocznik 2004
GRUPA ZŁOTA GRUPA SREBRNA
1 GUKS UNIA DOLICE 5 ARKONIA SZCZECIN
2 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 6 DĄBROWA GÓRNICZA
3 BENIAMINEK 03 I 7 MAZUR EŁK
4 ARKA GDYNIA 8 GEDANIA GDAŃSK
A LEGIA WARSZAWA E DYNAMO RYGA
B LECH POZNAŃ F CHOJNICZANKA CHOJNICE
C ŻAIBAS WILNO G WIETCISA SKARSZEWY
D SDYUSHOR5 KALININGRAD H BENIAMINEK 03 II
Rocznik 2005
GRUPA ZŁOTA GRUPA SREBRNA
1 ŚLĄSK WROCŁAW 5 DYNAMO RYGA
2 SOCCER INOWROCŁAW 6 U2 BYTÓW
3 BENIAMINEK 03 II 7 GEDANIA GDAŃSK
4 POGOŃ SZCZECIN 8 FK NEVESIS
A LECH POZNAŃ E ARKA GDYNIA
B SDYUSHOR KALININGRARD F GRYF TCZEW
C LEGIA WARSZAWA G FK GIRIONYS KOWNO
D CHOJNICZANKA CHOJNICE H BENIAMINEK 03 I

Grupa „ZŁOTA” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03 I

GUKS Unia Dolice

Legia Warszawa

Jagiellonia Białystok

Arka Gdynia

Lech Poznań

Żaibas Wilno

Sdyushor Kaliningrad

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  I

X

0:0

        0:4

0:2

0:2

      1:5      3:0          0:0       5     4-13       VI

GUKS Unia Dolice

0:0

X

        1:1

5:3

1:2

      1:0      3:0          2:0      14     13-6       II

Legia Warszawa

       4:0      1:1

X

         0:1       0:2

2:1

2:0

2:0

     13     11-5      III

Jagiellonia Białystok

2:0

3:5

        1:0

X

1:3

      1:3      1:1          3:0      10    12-12       V

Arka

Gdynia

2:0

2:1

        2:0

3:1

X

      2:1      1:1          3:0      16     15-4       I

Lech

Poznań

       5:1      0:1

1:2

         3:1       1:2

X

2:0

4:0

     12     16-7       IV

Żaibas

 Wilno

       0:3      0:3

0:2

         1:1       1:1

0:2

X

0:0

      3     2-12       VII

Sdyushor Kaliningrad

       0:0      0:2

0:2

         0:3       0:3

0:4

0:0

X

      2     0-14      VIII


Grupa „SREBRNA” ROCZNIK 2004

Lp.

Beniami-nek 03  II

Arkonia Szczecin

Chojniczanka Chojnice

Wietcisa Skarszewy

Dąbrowa Górnicza

Mazur Ełk

Dynamo Ryga

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03  II

X

       0:4

2:4

0:0

         0:2       1:0

0:3

         1:1   5  4-14  XIV

Arkonia Szczecin

        4:0

X

            1:1          4:2

1:0

3:0

       2:0

6:2

 19  21-5  IX

Chojniczanka Chojnice

4:2

       1:1             X

4:0

         1:1       2:1

0:2

         1:0  14  13-7  XII

Wietcisa Skarszewy

0:0

       2:4

0:4

X

         0:3       1:1

0:5

         1:2  2  4-19  XVI

Dąbrowa Górnicza

        2:0

0:1

           1:1          3:0

X

3:1

       1:1

2:0

 14  12-4  XI

Mazur

 Ełk

        0:1

0:3

           1:2          1:1

1:3

X

       1:5

0:0

 2  4-15  XV

Dynamo

Ryga

3:0

       0:2

2:0

5:0

          1:1      5:1

X

         3:0  16  16-4  X

Gedania Gdańsk

        1:1

2:6

           0:1           2:1

0:2

0:0

 0:3

X

 5  5-14  XIII


Grupa „ZŁOTA” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniaminek 03 II

Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice

Soccer Inowrocław

Sdyushor5 Kaliningrad

Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław

Legia Warszawa

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03 II

X

     0:1            1:0

1:7

         1:5

0:1

2:4

         0:2  3  5-20  VIII

Lech

Poznań

          1:0

X

2:0

          3:0

2:1

      6:0         3:0

2:0

 21  19-1  I

Chojniczanka Chojnice

          0:1

0:2

X

          2:2

2:2

       1:1         3:2

2:3

 6  10-13  V

Soccer Inowrocław

1:7

     0:3            2:2

X

         2:3

5:0

3:0

         4:4  8  17-19  IV

Sdyushor5 Kaliningrad

          5:1

1:2

2:2

          3:2

X

      7:0         5:2

3:0

 16  26-9  II

Pogoń Szczecin

1:0

     0:6            1:1

0:5

         0:7

X

0:3

         1:2  4  3-24  VII

Śląsk Wrocław

4:2

     0:3            2:3

0:3

         2:5

3:0

X

         0:1  6  11-17  VI

Legia Warszawa

          2:0

0:2

3:2

          4:4

0:3

       2:1         1:0

X

 13  12-12  III

Grupa „SREBRNA” ROCZNIK 2005

Lp.

Beniaminek 03 I

U 2 Bytów

Dynamo

Ryga

Arka Gdynia

Gryf

Tczew

FK Nevezis

FK Girionys Kowno

Gedania Gdańsk

Punkty

Bramki

Miejsce

Beniaminek 03 I

X

       0:5          0:7

0:9

2:5

       0:2

0:7

         2:3  0  4-38  XVI

U 2

Bytów

         5:0

X

0:2

        1:5           0:2

5:0

       0:2

1:1

 7  12-12  XIV

Dynamo

Ryga

         7:0

2:0

X

        1:1           2:4

2:0

       2:0

2:1

 16  18-6  X

Arka

Gdynia

0:9

       5:1          1:1

X

1:4

       4:1

4:1

         2:1  13  17-18  XI

Gryf

Tczew

5:2

       2:0          4:2

4:1

X

       9:1

1:2

         2:2  16  27-10 IX

FK

Nevezis

         2:0

0:5

0:2

        1:4           1:9

X

        0:3

1:6

 3  5-29  XV

FK Girionys Kowno

0:7

       2:0           0:2

1:4

2:1

       3:0

X

         2:1  12  10-15  XII

Gedania Gdańsk

         3:2

1:1

1:2

        1:2           2:2

6:1

        1:2

X

 8  15-12  XIII

Klasyfikacja końcowa rocznika 2004:

  1. ARKA GDYNIA
  2. GUKS UNIA DOLICE
  3. LEGIA WARSZAWA
  4. LECH POZNAŃ
  5. JAGIELLONIA BIAŁOSTOK
  6. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI I
  7. ŻAIBAS WILNO
  8. SDYUSHOR 5 KALININGRAD
  9. ARKONIA SZCZECIN
  10. DYNAMO RYGA
  11. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA
  12. CHOJNICZANKA CHOJNICE
  13. GEDANIA GDAŃSK
  14. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI II
  15. MAZUR EŁK
  16. WIETCISA SKARSZEWY

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU : OLIWIER SUMIENIEWSKI ( GUKS UNIA DOLICE)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU : WOJCIECH SZAFRANEK 16 BRAMEK ( ARKA GDYNIA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU : BŁAŻEJ DELEWSKI ( KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI)

PUCHAR FAIRPLAY : DRUŻYNA JAGIELLONII BIAŁYSTOK

 

 

Klasyfikacja końcowa rocznika 2005:

  1. LECH POZNAŃ
  2. SDYUSHOR 5 KALININGRAD
  3. LEGIA WARSZAWA
  4. SOCCER INOWROCŁAW
  5. CHOJNICZANKA CHOJNICE
  6. ŚLĄSK WROCŁAW
  7. POGOŃ SZCZECIN
  8. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI I
  9. GRYF 2009 TCZEW
  10. DYNAMO RYGA
  11. ARKA GDYNIA
  12. FK GIRIONYS KOWNO
  13. GEDANIA GDAŃSK
  14. U2 BYTÓW
  15. FK NEVEZIS
  16. KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI II

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU : JAN NIEDZIELSKI (LECH POZNAŃ)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU : OLIWIER SŁAWIŃSKI 17 BRAMEK ( GRYF 2009 TCZEW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU : IGOR NARLOCH ( KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI)

PUCHAR FAIRPLAY : DRUŻYNA LECH POZNAŃ

Edycja 2013

Rocznik 2003 - grupa A

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 WKS Śląsk Wrocław 415:31X
2 MOSP Jagiellonia Białystok 26 25:0 I
3 Beniaminek03 Starogard 19 30:17 IV
4 KP Starogard 16 12:22 VI
5 Nemen Grodno 18 22:7 V
6 CWKS Legia Warszawa 24 28:11 II
7 AP Jagiellonia Białystok 16 30:13 VII
8 Orzeł 2010 Wałcz 0 5:41 XI
9 Arkonia Szczecin 6 4:26 IX
10 Wisła Płock 10 15:30 VIII
11 Arka Gdynia 21 27:8 III

 

Rocznik 2003 - grupa B

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 18:17 VI
2 P03 Osters IF 10 7:17 VII
3 AP Śląsk Wrocław 25 34:4 I
4 Chojniczanka Chojnice 4 5:25 IX
5 Naki Olsztyn 15 17:16 V
6 FC Nevesis 24 42:5 II
7 Gedania Gdańsk 16 15:16 IV
8 Warta Poznań 21 24:8 III
9 Osiczanka Osice 1 0:38 X
10 Zawisza Bydgoszcz 9 12:27 VIII

 

Rocznik 2004 - grupa C

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 ŁKS Łódź 15 12:6 III
2 AS Pomorze 12 16:11 IV
3 Arkonia Szczecin 8 11:23 VII
4 AP Jagiellonia Białystok 12 16:12 V
5 Wisła Płock 1 6:33 V
6 Arka Gdynia 21 38:4 I
7 MOSP Jagiellonia Białystok 17 16:7 II
8 MUKP Dąbrowa Górnicza 10 16:19 VI
9 Beniaminek03 II 1 4:26 VIII

 

Rocznik 2004 - grupa D

Lp Drużyna pkt br miejsce
1 Orzeł 2010 Wałcz 9 6:21 IX
2 Naki Olsztyn 17 24:11 II
3 Beniaminek03 I 14 12:11 IV
4 WKS Śląsk Wrocław 11 13:14 VII
5 Chojniczanka Chojnice 12 12:7 VI
6 Warta Poznań 16 18:11 III
7 Nemen Grodno 23 18:7 I
8 FC Nevesis 9 9:10 VIII
9 Zawisza Bydgoszcz 4 5:25 X
10 AP Śląsk Wrocław 13 18:12 V

Grupa A – rocznik 2003

X WKS Śląsk Wrocław MOSP Jagiellonia Białystok Beniaminek 03 KP Starogard Nemen Grodno CWKS Legia Warszawa AP Jagiellonia Białystok Orzeł 2010 Wałcz Arkonia Szczecin Wisła Płock Arka Gdynia Punkty Bramki Miejsce
WKS Śląsk Wrocław x 0:4 4:7 1:2 0:0 1:4 0:3 5:0 1:2 3:5 0:4 4 15:31 X
MOSP Jagiellonia Białystok 4:0 x 1:0 4:0 0:0 1:0 0:0 8:0 2:0 3:0 2:0 26 25:0 I
Beniaminek 03 7:4 0:1 x 4:0 4:0 2:3 2:1 4:3 5:0 2:2 0:3 19 30:17 V
KP Starogard 2:1 0:4 0:4 x 1:1 1:5 1:0 3:0 1:0 3:0 0:7 16 12:22 VI
Nemen Grodno 0:0 0:0 0:4 1:1 x 3:1 2:0 4:0 4:1 6:0 2:0 21 22:7 III
CWKS Legia Warszawa 4:1 0:1 3:2 5:1 1:3 x 5:3 7:0 1:0 3:0 1:3 21 28:11 IV
AP Jagiellonia Białystok 9:0 0:0 1:2 0:1 0:2 3:5 x 4:1 8:0 4:2 1:0 16 30:13 VII
Orzeł 2010 Wałcz 0:5 0:8 3:4 0:3 0:4 0:7 1:4 x 0:1 1:2 0:3 0 5:41 XI
Arkonia Szczecin 2:1 0:2 0:5 0:1 1:4 0:1 0:8 1:0 x 0:2 0:2 6 4:26 IX
Wisła Płock 5:3 0:3 2:2 0:3 0:6 0:3 2:4 2:1 2:0 x 2:5 10 15:30 VIII
Arka Gdynia 4:0 0:2 3:0 7:0 0:2 3:1 0:1 3:0 2:0 5:2 x 21 27:8 II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa B – rocznik 2003

 

X Podbeskidzie Bieelsko-Biała P03 Osters IF AP Śląsk Wrocław Chojniczanka Chojnice Naki Olsztyn FC Nevesis Gedania Gdańsk Warta Poznań Osiczanka Osice Zawisza Bydgoszcz Punkty Bramki Miejsce
Podbeskidzie Bieelsko-Biała x 5:1 2:4 1:1 0:1 1:5 1:2 1:2 4:0 3:1 10 18:17 VI
P03 Osters IF 4:2 x 0:3 1:0 0:1 1:3 1:3 0:3 0:0 3:2 10 7:17 VII
AP Śląsk Wrocław 4:2 3:0 x 6:1 4:1 1:0 0:0 3:0 7:0 6:0 25 34:4 I
Chojniczanka Chojnice 1:1 0:1 0:7 x 1:3 0:8 0:1 0:2 3:0 0:2 4 5:25 IX
Naki Olsztyn 1:0 1:0 1:4 3:1 x 1:6 4:2 0:1 5:0 1:2 15 17:16 V
FC Nevesis 5:1 3:1 0:1 8:0 6:1 x 6:0 2:1 6:0 6:0 24 42:5 II
Gedania Gdańsk 2:1 3:1 0:0 1:0 2:4 0:6 x 1:2 2:0 4:2 16 15:16 IV
Warta Poznań 2:1 3:0 0:3 2:0 1:0 1:2 2:1 x 9:0 4:1 21 24:8 III
Osiczanka Osice 0:4 0:0 0:7 0:3 0:5 0:6 0:2 0:9 x 0:2 1 0:38 X
Zawisza Bydgoszcz 1:3 2:3 0:6 2:0 2:1 0:6 2:4 1:4 2:0 x 9 12:27 VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa C – rocznik 2004

X ŁKS Łódź AS Pomorze Arkonia Szczecin AP Jagiellonia Białystok Wisła Płock Arka Gdynia MOSP Jagiellonia Białystok MUKP Dąbrowa Górnicza Beniaminek 03 II Punkty Bramki Miejsce
ŁKS Łódź x 1:1 4:1 2:2 4:0 0:2 0:0 1:0 4:0 15 12:6 III
AS Pomorze 1:1 x 2:2 1:1 3:1 0:3 1:2 4:1 4:0 12 16:11 IV
Arkonia Szczecin 1:4 2:2 x 0:4 3:2 0:5 0:4 2:2 3:0 8 11:23 VII
AP Jagiellonia Białystok 2:2 1:1 4:0 x 4:1 1:4 0:0 2:3 2:1 12 16:12 V
Wisła Płock 0:4 1:3 2:3 1:4 x 0:10 0:1 0:6 2:2 1 6:33 IX
Arka Gdynia 2:0 3:0 5:0 4:1 10:0 x 6:1 7:1 3:1 21 38:4 I
MOSP Jagiellonia Białystok 0:0 2:1 4:0 0:0 1:0 1:6 x 3:0 5:0 17 16:7 II
MUKP Dąbrowa Górnicza 0:1 1:4 3:2 5:2 6:0 1:7 0:3 x 3:0 10 16:19 VI
Beniaminek 03 II 0:4 0:4 0:3 1:2 2:2 1:3 0:5 0:3 x 1 4:26 VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa D – rocznik 2004

 

X Orzeł 2010 Wałcz Naki Olsztyn Beniaminek 03 I WKS Śląsk Wrocław Chojniczanka Chojnice Warta Poznań Nemen Grodno FC Nevezis Zawisza Bydgoszcz AP Śląsk Wrocław Punkty Bramki Miejsce
Orzeł 2010 Wałcz x 0:6 0:4 1:0 0:2 1:5 0:1 0:2 2:1 2:0 9 6:21 IX
Naki Olsztyn 6:0 x 3:0 7:4 0:1 4:2 2:3 0:0 1:1 1:0 17 24:11 II
Beniaminek 03 I 4:0 0:3 x 1:1 1:0 3:2 0:2 1:0 1:2 1:1 14 12:11 IV
WKS Śląsk Wrocław 0:1 4:7 1:1 x 2:1 0:1 1:2 0:0 2:0 3:1 11 13:14 VII
Chojniczanka Chojnice 2:0 1:0 0:1 1:2 x 0:1 2:2 1:1 5:0 0:0 12 12:7 VI
Warta Poznań 5:1 2:4 2:3 1:0 1:0 x 0:1 2:0 4:1 1:1 16 18:11 III
Nemen Grodno 1:0 3:2 2:0 2:1 2:2 1:0 x 3:0 2:0 2:2 23 18:7 I
FC Nevezis 2:0 0:0 0:1 0:0 1:1 0:2 0:3 x 4:0 2:3 9 9:10 VIII
Zawisza Bydgoszcz 1:2 1:1 2:1 0:2 0:5 1:4 0:2 0:4 x 0:4 4 5:25 X
AP Śląsk Wrocław 6:2 0:1 1:1 1:3 0:0 1:1 2:2 3:2 4:0 x 13 18:12 V

Rocznik 2003 GRUPA BRĄZOWA Boisko 3

10.20-10.36 Arkonia Szczecin- Chojniczanka Chojnice
10.40-10.56 WKS Śląsk Wrocław- Osiczanka Osice
11.00-11.16 Orzeł 2010 Wałcz-Chojniczanka Chojnice

Rocznik 2003 GRUPA ZŁOTA Boisko 1

CWKS Legia Warszawa – Beniaminek 03 3:2
Gedania Gdańsk – Beniaminek 03 0:2
Beniaminek 03 – Arka Gdynia 0:3
MOSP Jagiellonia Białystok – Beniaminek 03 1:0
Gedania Gdańsk – Arka Gdynia 1:1
Beniaminek 03 – Warta Poznań 1:3
Warta Poznań – Gedania Gdańsk 2:1
FC Nevezis – Gedania Gdańsk 6:0
Gedania Gdańsk – AP Śląsk Wrocław 0:0
Arka Gdynia – Warta Poznań 1:1
Arka Gdynia – CWKS Legia Warszawa 3:1
Arka Gdynia – MOSP Jagiellonia Białystok 0:2
Warta Poznań – FC Nevezis 1:2
CWKS Legia Warszawa – FC Nevezis 2:1
CWKS Legia Warszawa – MOSP Jagiellonia Białystok 0:1
Warta Poznań – MOSP Jagiellonia Białystok 3:0
FC Nevezis – MOSP Jagiellonia Białystok 1:0
FC Nevezis – AP Śląsk Wrocław 0:1
MOSP Jagiellonia Białystok – AP Śląsk Wrocław 0:3
AP Śląsk Wrocław – Warta Poznań 3:0

 

Rocznik 2003 GRUPA SREBRNA Boisko 2

9.00-9.16 Wisła Płock-Zawisza Bydgoszcz
9.20-9.36 AP Jagiellonia Białystok- P 03 Osters IF
9.40-9.56 KP Starogard- Podbeskidzie Bielsko-Biała
10.00-10.16 Beniaminek 03 Starogard –Naki Olsztyn

Rocznik 2004 GRUPA BRĄZOWA Boisko 6

Wisła Płock – Orzeł 2010 Wałcz 1:3
Wisła Płock – Zawisza Bydgoszcz 1:3
Zawisza Bydgoszcz – Orzeł 2010 Wałcz 0:4

1. Orzeł 2010 Wałcz 6 pkt. 7:1
2. Zawisza Bydgoszcz 3 pkt. 3:5
3. Wisła Płock 0 pkt. 2:6

Rocznik 2004 GRUPA ZŁOTA Boisko 4

AS Pomorze- Bieniaminek 03 2:1
ŁKS Łódź- Warta Poznań 1:0
MOSP Jagiellonia Białystok- Naki Olsztyn 2:1
Arka Gdynia- Nemen Grodno 4:0
AS Pomorze – ŁKS Łódź 1:1
Warta Poznań – AS Pomorze 1:2
MOSP Jagiellonia Białystok – AS Pomorze 2:1
Arka Gdynia – AS Pomorze 3:0
ŁKS Łódź – Bieniaminek 03 1:0
Bieniaminek 03 – Warta Poznań 3:2
ŁKS Łódź – MOSP Jagiellonia Białystok 0:0
ŁKS Łódź – Arka Gdynia 0:2
Bieniaminek 03 – Naki Olsztyn 0:3
Bieniaminek 03 – Nemen Grodno 0:2
Warta Poznań – Naki Olsztyn 2:4
Warta Poznań – Nemen Grodno 0:1
Naki Olsztyn – Nemen Grodno 2:3
MOSP Jagiellonia Białystok – Arka Gdynia 1:6
Nemen Grodno – MOSP Jagiellonia Białystok 3:4

Rocznik 2004 GRUPA SREBRNA Boisko 5

Beniaminek 03 II – Arkonia Szczecin 0:3
WKS Śląsk Wrocław - Beniaminek 03 II  1:0
MUKP Dąbrowa Górnicza – Beniaminek 03 II 3:0
Beniaminek 03 II – AP Jagiellonia Białystok 1:2
FC Nevezis – WKS Śląsk Wrocław 0:0
FC Nevezis – Chojniczanka Chojnice 1:1
AP Śląsk Wrocław – FC Nevezis 3:2
WKS Śląsk Wrocław – Arkonia Szczecin 2:1
MUKP Dąbrowa Górnicza – Arkonia Szczecin 2:2
AP Jagiellonia Białystok – Arkonia Szczecin 4:0
WKS Śląsk Wrocław – Chojniczanka Chojnice 2:1
WKS Śląsk Wrocław – AP Śląsk Wrocław 3:1
Chojniczanka Chojnice – MUKP Dąbrowa Górnicza 0:4
MUKP Dąbrowa Górnicza – AP Jagiellonia Białystok 5:2
Chojniczanka Chojnice – AP Śląsk Wrocław 0:0
AP Jagiellonia Białystok – AP Śląsk Wrocław 0:1

Rocznik 2003

1. FK Nevezis
2. AP Śląsk Wrocław
3. CWKS Legia Warszawa
4. MOSP Jagiellonia Białystok
5. Arka Gdynia
6. Warta Poznań
7. Beniaminek 03
8. Gedania Gdańsk
9. Nemen Grodno
10. KP Starogard
11. AP Jagiellonia Białystok
12. Podbeskidzie Bielsko-Biała
13. Naki Olsztyn
14. P03 Östers IF
15. Zawisza Bydgoszcz
16. Wisła Płock
17. WKS Śląsk Wrocław
18. Chojniczanka Chojnice
19. Osiczanka Osice
20. Orzeł 2010 Wałcz
21. Arkonia Szczecin

Rocznik 2004

1. Arka Gdynia
2. MOSP Jagiellonia Białystok
3. Naki Olsztyn
4. ŁKS Łódź
5. Nemen Grodno
6. AS Pomorze
7. Beniaminek 03 I
8. Warta Poznań
9. WKS Śląsk Wrocław
10. AP Śląsk Wrocław
11. MUKP Dąbrowa Górnicza
12. AP Jagiellonia Białystok
13. Arkonia Szczecin
14. Chojniczanka Chojnice
15. Beniaminek 03 II
16. FK Nevezis
17. Orzeł 2010 Wałcz
18. Zawisza Bydgoszcz
19. Wisła Płock

 

Puchar Fair Play Prezydenta RP


Arka Gdynia