Terminarz spotkań

Terminarz spotkań

  • 14 Sie, 2014
  • starogard
  • 0 Comments

Terminarz spotkań na dzień 15.08.2014r. przedstawia się następująco:

ROCZNIK 2004
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 09:20 UNIA DOLICE MKS MAZUR EŁK : LECH POZNAŃ CHOJNICZANKA CHOJNICE : BENIAMINEK 03 I ARKA GDYNIA :
2 09:20 09:40 ARKONIA SZCZECIN DĄBROWA GÓRNICZA : BENIAMINEK 03 II SDYUSHOR KALININGRAD : ŻAIBAS WILNO DYNAMO RYGA :
3 09:40 10:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK GEDANIA GDAŃSK : WIETCISA SKARSZEWY LEGIA WARSZAWA : UNIA DOLICE BENIAMINEK 03 I :
4 10:00 10:20 MKS MAZUR EŁK ARKA GDYNIA : LECH POZNAŃ BENIAMINEK 03 II : CHOJNICZANKA CHOJNICE SDYUSHOR KALININGRAD :
5 10:20 10:40 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK DĄBROWA GÓRNICZA : WIETCISA SKARSZEWY DYNAMO RYGA : ARKONIA SZCZECIN GEDANIA GDAŃSK :
6 10:40 11:00 UNIA DOLICE ARKA GDYNIA : LECH POZNAŃ SDYUSHOR KALININGRAD : ŻAIBAS WILNO LEGIA WARSZAWA :
7 11:00 11:20 BENIAMINEK 03 I MKS MAZUR EŁK : BENIAMINEK 03 II CHOJNICZANKA CHOJNICE : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ARKONIA SZCZECIN :
8 11:20 11:40 DĄBROWA GÓRNICZA GEDANIA GDAŃSK : DYNAMO RYGA LEGIA WARSZAWA : WIETCISA SKARSZEWY ŻAIBAS WILNO :
9 11:40 12:00 UNIA DOLICE JAGIELLONIA BIAŁYSTOK : LECH POZNAŃ WIETCISA SKARSZEWY : ARKA GDYNIA ARKONIA SZCZECIN :
10 12:00 12:20 MKS MAZUR EŁK DĄBROWA GÓRNICZA : CHOJNICZANKA CHOJNICE DYNAMO RYGA : SDYUSHOR KALININGRAD ŻAIBAS WILNO :
11 12:20 12:40 BENIAMINEK 03 I GEDANIA GDAŃSK : BENIAMINEK 03 II LEGIA WARSZAWA : JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ARKA GDYNIA :
12 12:40 13:00 MKS MAZUR EŁK ARKONIA SZCZECIN : CHOJNICZANKA CHOJNICE ŻAIBAS WILNO : WIETCISA SKARSZEWY SDYUSHOR KALININGRAD :
13 13:00 13:20 UNIA DOLICE DĄBROWA GÓRNICZA : LECH POZNAŃ DYNAMO RYGA : BENIAMINEK 03 I JAGIELLONIA BIAŁYSTOK :
PRZERWA OBIADOWA (13:20 – 14:40)
14 14:40 15:00 ARKA GDYNIA GEDANIA GDAŃSK : SDYUSHOR KALININGRAD LEGIA WARSZAWA : BENIAMINEK 03 II WIETCISA SKARSZEWY :
15 15:00 15:20 UNIA DOLICE ARKONIA SZCZECIN : LECH POZNAŃ ŻAIBAS WILNO : MKS MAZUR EŁK JAGIELLONIA BIAŁYSTOK :
16 15:20 15:40 BENIAMINEK 03 I DĄBROWA GÓRNICZA : BENIAMINEK 03 II DYNAMO RYGA : CHOJNICZANKA CHOJNICE WIETCISA SKARSZEWY :
17 15:40 16:00 UNIA DOLICE GEDANIA GDAŃSK : LECH POZNAŃ LEGIA WARSZAWA : ARKA GDYNIA DĄBROWA GÓRNICZA :
18 16:00 16:20 BENIAMINEK 03 I ARKONIA SZCZECIN : BENIAMINEK 03 II ŻAIBAS WILNO : SDYUSHOR KALININGRAD DYNAMO RYGA :
19 16:20 16:40 MKS MAZUR EŁK GEDANIA GDAŃSK : CHOJNICZANKA CHOJNICE LEGIA WARSZAWA :

 

ROCZNIK 2005
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 09:20 LEGIA WARSZAWA LECH POZNAŃ : U2 BYTÓW DYNAMO RYGA : BENIAMINEK 03 I SDYUSHOR KALININGRAD
2 09:20 09:40 FK GIRIONYS KOWNO GRYF TCZEW : BENIAMINEK 03 II FK NEVEZIS : POGOŃ SZCZECIN SOCCER INOWROCŁAW
3 09:40 10:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE ARKA GDYNIA : ŚLĄSK WROCŁAW GEDANIA GDAŃSK : LEGIA WARSZAWA BENIAMINEK 03 I :
4 10:00 10:20 LECH POZNAŃ SDYUSHOR KALININGRAD : U2 BYTÓW BENIAMINEK 03 II : DYNAMO RYGA FK NEVEZIS :
5 10:20 10:40 CHOJNICZANKA CHOJNICE GRYF TCZEW : ŚLĄSK WROCŁAW SOCCER INOWROCŁAW : FK GIRIONYS KOWNO ARKA GDYNIA :
6 10:40 11:00 LEGIA WARSZAWA SDYUSHOR KALININGRAD : U2 BYTÓW FK NEVEZIS : POGOŃ SZCZECIN GEDANIA GDAŃSK :
7 11:00 11:20 BENIAMINEK 03 I LECH POZNAŃ : BENIAMINEK 03 II DYNAMO RYGA : CHOJNICZANKA CHOJNICE FK GIRIONYS KOWNO :
8 11:20 11:40 GRYF TCZEW ARKA GDYNIA : SOCCER INOWROCŁAW GEDANIA GDAŃSK : ŚLĄSK WROCŁAW POGOŃ SZCZECIN :
9 11:40 12:00 LEGIA WARSZAWA CHOJNICZANKA CHOJNICE : U2 BYTÓW ŚLĄSK WROCŁAW : SDYUSHOR KALININGRAD FK GIRIONYS KOWNO :
10 12:00 12:20 LECH POZNAŃ GRYF TCZEW : DYNAMO RYGA SOCCER INOWROCŁAW : FK NEVEZIS POGOŃ SZCZECIN :
PRZERWA OBIADOWA (12:20 – 13:40)
11 13:40 14:00 BENIAMINEK 03 I ARKA GDYNIA : BENIAMINEK 03 II GEDANIA GDAŃSK : CHOJNICZANKA CHOJNICE SDYUSHOR KALININGRAD :
12 14:00 14:20 LECH POZNAŃ FK GIRIONYS KOWNO : DYNAMO RYGA POGOŃ SZCZECIN : ŚLĄSK WROCŁAW FK NEVEZIS :
13 14:20 14:40 LEGIA WARSZAWA GRYF TCZEW : U2 BYTÓW SOCCER INOWROCŁAW : BENIAMINEK 03 I CHOJNICZANKA CHOJNICE :
14 14:40 15:00 SDYUSHOR KALININGRAD ARKA GDYNIA : FK NEVEZIS GEDANIA GDAŃSK : BENIAMINEK 03 II ŚLĄSK WROCŁAW :
15 15:00 15:20 LEGIA WARSZAWA FK GIRIONYS KOWNO : U2 BYTÓW POGOŃ SZCZECIN : LECH POZNAŃ CHOJNICZANKA CHOJNICE :
16 15:20 15:40 BENIAMINEK 03 I GRYF TCZEW : BENIAMINEK 03 II SOCCER INOWROCŁAW : DYNAMO RYGA ŚLĄSK WROCŁAW :
17 15:40 16:00 LEGIA WARSZAWA ARKA GDYNIA : U2 BYTÓW GEDANIA GDAŃSK : SDYUSHOR KALININGRAD GRYF TCZEW :
18 16:00 16:20 BENIAMINEK 03 I FK GIRIONYS KOWNO : BENIAMINEK 03 II POGOŃ SZCZECIN : FK NEVEZIS SOCCER INOWROCŁAW :
19 16:20 16:40 LECH POZNAŃ ARKA GDYNIA : DYNAMO RYGA GEDANIA GDAŃSK :

Share This Story

Categories

Comments