Wyniki LIVE

Wyniki meczów uzupełniane na bieżąco znajdziesz tutaj : WYNIKI LIVE

Rozpiska meczów IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Deyna Cup Junior 2021

STADION MIEJSKI im. KAZIMIERZA DEYNY w Starogardzie Gdańskim

OSTATECZNA KLASYFIKACJA

 

NIEDZIELA 22.08.2021

2012

GRUPA BRĄZOWA

LP GODZINA BOISKO 1 WYNIK BOISKO 2 WYNIK
1. 9.00-9.25 7A-7B VILNIUS FM vs. KAUNO VYTIS 5:1 6A-6B OLIMPIA ELBLĄG vs. BENIAMINEK 03 7:2
2. 9.25-9.50 6A-5B OLIMPIA ELBLĄG vs. BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA 2:3 5A-6B KLAIPEDOS KFA vs. BENIAMINEK 03 3:1
3. 9.50-10.15 7A-5B VILNIUS FM vs. BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA 3:2 5A-7B KLAIPEDOS KFA vs. KAUNO VYTIS 4:0
4. 10.15-10.40 7A-6B VILNIUS FM vs. BENIAMINEK 03 5:0 6A-7B OLIMPIA ELBLĄG vs. KAUNO VYTIS 7:0
5. 10.40-11.05 5A-5B KLAIPEDOS KFA vs. BVB im. ŁUKASZA PISZCZKA 2:4

GRUPA ZŁOTA / SREBRNA

LP GODZINA BOISKO 1 WYNIK BOISKO 2 WYNIK
1. 11.10-11.35 1A-2A LECH POZNAŃ vs. MULKS 2 MOS GUBIN 7:0 3A-4A LECHIA GDAŃSK vs. GEDANIA GDAŃSK 2:1
2. 11.35-12.00 1B-2B ŚLĄSK WROCŁAW vs. LEGIA WARSZAWA 3:0 3B-4B FK KAUNO ZALGIRIS vs. ARKA GDYNIA 1:1
3. 12.00-12.25 1A-2B LECH POZNAŃ vs. LEGIA WARSZAWA 6:1 3A-4B LECHIA GDAŃSK vs. ARKA GDYNIA 7:0
4. 12.25-12.50 1B-2A ŚLĄSK WROCŁAW vs. MULKS 2 MOS GUBIN 2:3 3B-4A FK KAUNO ZALGIRIS vs. GEDANIA GDAŃSK 2:1
5. 12.50-13.15 2A-2B MULKS 2 MOS GUBIN vs. LEGIA WARSZAWA 2:5 4A-4B GEDANIA GDAŃSK vs. ARKA GDYNIA 1:3
6. 13.15-13.40 1A-1B LECH POZNAŃ vs. ŚLĄSK WROCŁAW 0:3 3A-3B LECHIA GDAŃSK vs. FK KAUNO ZALGIRIS 6:2

2011

LP GODZINA BOISKO 3 WYNIK BOISKO 4 WYNIK
1. 10.00-10.35 BENIAMINEK 03 vs. ZAGŁĘBIE LUBIN 0:11 LECH POZNAŃ vs. AP 1 REDA 6:1
2. 10.35-11.10 BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. DSPN Kwidzyn 7:2 ŚLĄSK WROCŁAW vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 2:6
3. 11.10-11.45 VILNIUS FM ATEITIS vs. AP 1 REDA 1:4 LECH POZNAŃ vs. ZAGŁĘBIE LUBIN 1:0
4. 11.45-12.20 BENIAMINEK 03 vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 1:9 ŚLĄSK WROCŁAW vs.  BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA 8:1
5. 12.20-12.55 FK PANAVEZYS vs. ZAGŁĘBIE LUBIN 1:8 BENIAMINEK 03 vs. AP 1 REDA 1:4
6. 12.55-13.30 VILNIUS FM ATEITIS vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 1:4 ŚLĄSK WROCŁAW vs. DSPN Kwidzyn 12:1

SOBOTA 21.08.2021

2012

LP GODZINA BOISKO 1 WYNIK BOISKO 2 WYNIK
1. 10.00-10.25 VILNIUS FM ATEITS vs. LECH POZNAŃ

1:5

FK KAUNO ZALGIRIS vs, Beniaminek 03

6:3

2. 10.30-10.55 KLAIPEDOS KFA vs. MULKS GUBIN

1:9

KAUNO VYTIS vs. LEGIA WARSZAWA

0:13

3. 11.00-11.25 LECHIA BGDAŃSK vs. GEDANIA GDAŃSK

5:1

ŚLĄSK WROCŁAW vs. BvB IM. ŁUKASZA PISZCZKA

8:0

4. 11.30-11.55 VILNIUS FM ATEITS vs. OLIMPIA ELBLĄG

3:2

FK KAUNO ZALGIRIS vs. ARKA GDYNIA

3:1

5. 12.00-12.25 KLAIPEDOS KFA vs. LECHIA GDAŃSK

2:1

KAUNO VYTIS vs. ŚLĄSK WROCŁAW

0:8

6. 12.30-12.55 MULKS GUBIN vs. GEDANIA GDAŃSK

6:3

LEGIA WARSZAWA vs. BvB IM. ŁUKASZA PISZCZKA

5:3

7. 13.00-13.25 VILNIUS FM ATEITS vs. LECHIA GDAŃSK

0:5

FK KAUNO ZALGIRIS vs. ŚLĄSK WROCŁAW

1:4

8. 13.30-13.55 LECH POZNAŃ vs. OLIPMIA ELBLĄG

6:0

BENIAMINEK 03 vs. ARKA GDYNIA

2:3

9. 14.00-14.25 KLAIPEDOS KFA vs. GEDANIA GDAŃSK

2:4

KAUNO VYTIS vs. BvB IM. ŁUKASZA PISZCZKA

1:6

10. 14.30-14.55 MULKS GUBIN vs. OLIMPIA ELBLĄG

4:4

LEGIA WARSZAWA vs. ARKA GDYNIA

2:0

 

2011

LP GODZINA BOISKO 3 WYNIK BOISKO 4 WYNIK
1. 10.00-10.35 VILNIUS FM ATEITIS vs. LECH POZNAŃ

1:7

FK PANAVEZYS vs. BENIAMINEK 03

2:1

2. 10.35-11.10 ŚLĄSK WROCŁAW vs. AP 1 REDA

5:1

BORUSSIA MONCHENGLADBACH vs. ZAGŁĘBIE LUBIN

3:3

3. 11.10-11.45 FK PANAVEZYS vs. BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA

7:3

BENIAMINEK 03 vs. DSPN Kwidzyn

3:2

4. 11.45-12.20 VILNIUS FM ATEITIS vs. ŚLĄSK WROCŁAW

1:6

LECH POZNAŃ vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH

2:3

5. 12.20-12.55 AP 1 REDA vs. DSPN Kwidzyn

7:0

BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. ZAGŁĘBIE LUBIN

2:7

6. 12.55-13.30 VILNIUS FM ATEITIS vs. BENIAMINEK 03

4:0

FK PANAVEZYS vs. ŚLĄSK WROCŁAW

0:3

7. 13.30-14.05 BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH

2:7

LECH POZNAŃ vs. DSPN Kwidzyn

18:0

8. 14.05-14.40 VILNIUS FM ATEITIS vs. ZAGŁĘBIE LUBIN

1:5

FK PANAVEZYS vs. AP 1 REDA

3:4

9. 14.40-15.15 BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. LECH POZNAŃ

przełożono na 22.08.2021 9:25

0:8

FK PANAVEZYS vs. DSPN Kwidzyn

przełożono na 22.08.2021 9:25

4:3

PIĄTEK 20.08.2021

2012

LP GODZINA BOISKO 1 WYNIK BOISKO 2 WYNIK
1. 10.00-10.25 VILNIUS FM ATEITS vs. KLAIPEDOS KFA 2:4 FK KAUNO ZALGIRIS vs. KAUNO VYTIS 7:3
2. 10.30-10.55 LECH POZNAŃ vs. MULKS GUBIN 6:1 BENIAMINEK 03 vs. LEGIA WARSZAWA 1:4
3. 11.00-11.25 LECHIA GDAŃSK vs. OLIMPIA ELBLĄG 4:2 ŚLĄSK WROCŁAW vs. ARKA GDYNIA 1:1
4. 11.30-11.55 VILNIUS FM ATEITS vs. GEDANIA GDAŃSK 0:4 FK KAUNO ZALGIRIS vs. BvB im. Łukasza Piszczka 2:1
5. 12.00-12.25  KLAIPEDOS KFA vs. OLIMPIA ELBLĄG 1:3 KAUNO VYTIS vs. ARKA GDYNIA 3:6
6. 12.30-13.00 LECH POZNAŃ vs. LECHIA GDAŃSK 5:1 BENIAMINEK 03 vs. ŚLĄSK WROCŁAW 1:13

CEREMONIA OTWARCIA TURNIEJU

7. 13.30-13.55 VILNIUS FM ATEITS vs. MULKS GUBIN 3:4 FK KAUNO ZALGIRIS vs. LEGIA WARSZAWA 1:3
8. 14.00-14.25 OLIMPIA ELBLĄG vs. GEDANIA GDAŃSK 1:3 ARKA GDYNIA vs. BvB im. Łukasza Piszczka 6:2
9. 14.30-14.55 KLAIPEDOS KFA vs. LECH POZNAŃ 0:8 KAUNO VYTIS vs. BENIAMINEK 03 1:7
10. 15.00-15.25 MULKS GUBIN  vs. LECHIA GDAŃSK 4:4 LEGIA WARSZAWA vs. ŚLĄSK WROCŁAW 2:6
11. 15.30-15.55 LECH POZNAŃ  vs. GEDANIA GDAŃSK 5:1 BENIAMINEK 03 vs. BvB im. Łukasza Piszczka 0:5

 

2011

LP GODZINA BOISKO 3 WYNIK BOISKO 4 WYNIK
1. 10.00-10.35 VILNIUS FM ATEITIS vs. FK PANAVEZYS 2:3 BENIAMINEK 03 vs. BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA 1:7
2. 10.35-11.10 LECH POZNAŃ vs. ŚLĄSK WROCŁAW 3:3 AP 1 REDA vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 2:9
3. 11.10-11.45 ZAGŁĘBIE LUBIN vs. DSPN Kwidzyn 13:0 VILNIUS FM ATEITIS vs. BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA 3:1
4. 11.45-12.20 FK PANAVEZYS vs. BORUSSIA MONCHENGLADBACH 0:7 BENIAMINEK 03 vs. LECH POZNAŃ 0:18
5. 12.20-12.55 BVB IM. ŁUKASZA PISZCZKA vs. AP 1 REDA 1:7 ŚLĄSK WROCŁAW vs. ZAGŁĘBIE LUBIN 1:2

OTWARCIE TURNIEJU

6. 13.30-14.05 VILNIUS FM ATEITIS vs. DSPN Kwidzyn 4:1 FK PANAVEZYS  vs. LECH POZNAŃ 1:7
7. 14.05-14.40 AP 1 REDA vs. ZAGŁĘBIE LUBIN 1:2 BENIAMINEK 03 vs. ŚLĄSK WROCŁAW 0:17
8. 14.40-15.15 BORUSSIA MONCHENGLADBACH  vs. DSPN Kwidzyn 10:2