Wyniki spotkań grupowych

Wyniki spotkań grupowych

  • 15 Sie, 2014
  • starogard
  • 0 Comments
ROCZNIK 2004
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 09:20 UNIA DOLICE MKS MAZUR EŁK 7:0 LECH POZNAŃ CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0 BENIAMINEK 03 I ARKA GDYNIA 0:2
2 09:20 09:40 ARKONIA SZCZECIN DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 BENIAMINEK 03 II SDYUSHOR KALININGRAD 0:3 ŻAIBAS WILNO DYNAMO RYGA 2:0
3 09:40 10:00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK GEDANIA GDAŃSK 3:0 WIETCISA SKARSZEWY LEGIA WARSZAWA 0:6 UNIA DOLICE BENIAMINEK 03 I 0:0
4 10:00 10:20 MKS MAZUR EŁK ARKA GDYNIA 0:2 LECH POZNAŃ BENIAMINEK 03 II 11:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE SDYUSHOR KALININGRAD 1:0
5 10:20 10:40 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 WIETCISA SKARSZEWY DYNAMO RYGA 0:5 ARKONIA SZCZECIN GEDANIA GDAŃSK 6:2
6 10:40 11:00 UNIA DOLICE ARKA GDYNIA 1:2 LECH POZNAŃ SDYUSHOR KALININGRAD 4:0 ŻAIBAS WILNO LEGIA WARSZAWA 0:2
7 11:00 11:20 BENIAMINEK 03 I MKS MAZUR EŁK 2:1 BENIAMINEK 03 II CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:4 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ARKONIA SZCZECIN 2:1
8 11:20 11:40 DĄBROWA GÓRNICZA GEDANIA GDAŃSK 2:0 DYNAMO RYGA LEGIA WARSZAWA 0:0 WIETCISA SKARSZEWY ŻAIBAS WILNO 0:4
9 11:40 12:00 UNIA DOLICE JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 5:3 LECH POZNAŃ WIETCISA SKARSZEWY 6:0 ARKA GDYNIA ARKONIA SZCZECIN 7:1
10 12:00 12:20 MKS MAZUR EŁK DĄBROWA GÓRNICZA 1:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE DYNAMO RYGA 0:2 SDYUSHOR KALININGRAD ŻAIBAS WILNO 0:0
11 12:20 12:40 BENIAMINEK 03 I GEDANIA GDAŃSK 3:1 BENIAMINEK 03 II LEGIA WARSZAWA 0:8 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK ARKA GDYNIA 1:3
12 12:40 13:00 MKS MAZUR EŁK ARKONIA SZCZECIN 0:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE ŻAIBAS WILNO 0:3 WIETCISA SKARSZEWY SDYUSHOR KALININGRAD 1:2
13 13:00 13:20 UNIA DOLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2:0 LECH POZNAŃ DYNAMO RYGA 6:0 BENIAMINEK 03 I JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:2
PRZERWA OBIADOWA (13:20 – 14:40)
14 14:40 15:00 ARKA GDYNIA GEDANIA GDAŃSK 12:0 SDYUSHOR KALININGRAD LEGIA WARSZAWA 0:2 BENIAMINEK 03 II WIETCISA SKARSZEWY 0:0
15 15:00 15:20 UNIA DOLICE ARKONIA SZCZECIN 5:0 LECH POZNAŃ ŻAIBAS WILNO 2:0 MKS MAZUR EŁK JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:1
16 15:20 15:40 BENIAMINEK 03 I DĄBROWA GÓRNICZA 1:0 BENIAMINEK 03 II DYNAMO RYGA 0:3 CHOJNICZANKA CHOJNICE WIETCISA SKARSZEWY 4:0
17 15:40 16:00 UNIA DOLICE GEDANIA GDAŃSK 8:0 LECH POZNAŃ LEGIA WARSZAWA 1:2 ARKA GDYNIA DĄBROWA GÓRNICZA 5:0
18 16:00 16:20 BENIAMINEK 03 I ARKONIA SZCZECIN 3:1 BENIAMINEK 03 II ŻAIBAS WILNO 0:3 SDYUSHOR KALININGRAD DYNAMO RYGA 1:0
19 16:20 16:40 MKS MAZUR EŁK GEDANIA GDAŃSK 0:0 CHOJNICZANKA CHOJNICE LEGIA WARSZAWA 0:2

 

ROCZNIK 2005
Lp Godzina
Boisko A
Boisko B
Boisko C
1 09:00 09:20 LEGIA WARSZAWA LECH POZNAŃ 0:2 U2 BYTÓW DYNAMO RYGA 0:2 BENIAMINEK 03 I SDYUSHOR KALININGRAD  0:12
2 09:20 09:40 FK GIRIONYS KOWNO GRYF TCZEW 2:1 BENIAMINEK 03 II FK NEVEZIS 4:0 POGOŃ SZCZECIN SOCCER INOWROCŁAW  0:5
3 09:40 10:00 CHOJNICZANKA CHOJNICE ARKA GDYNIA 1:0 ŚLĄSK WROCŁAW GEDANIA GDAŃSK 1:0 LEGIA WARSZAWA BENIAMINEK 03 I 7:0
4 10:00 10:20 LECH POZNAŃ SDYUSHOR KALININGRAD 2:1 U2 BYTÓW BENIAMINEK 03 II 1:2 DYNAMO RYGA FK NEVEZIS 2:0
5 10:20 10:40 CHOJNICZANKA CHOJNICE GRYF TCZEW 2:7 ŚLĄSK WROCŁAW SOCCER INOWROCŁAW 0:3 FK GIRIONYS KOWNO ARKA GDYNIA 1:4
6 10:40 11:00 LEGIA WARSZAWA SDYUSHOR KALININGRAD 0:3 U2 BYTÓW FK NEVEZIS 5:0 POGOŃ SZCZECIN GEDANIA GDAŃSK 4:3
7 11:00 11:20 BENIAMINEK 03 I LECH POZNAŃ 0:13 BENIAMINEK 03 II DYNAMO RYGA 6:1 CHOJNICZANKA CHOJNICE FK GIRIONYS KOWNO 4:1
8 11:20 11:40 GRYF TCZEW ARKA GDYNIA 4:1 SOCCER INOWROCŁAW GEDANIA GDAŃSK 5:0 ŚLĄSK WROCŁAW POGOŃ SZCZECIN 3:0
9 11:40 12:00 LEGIA WARSZAWA CHOJNICZANKA CHOJNICE 3:2 U2 BYTÓW ŚLĄSK WROCŁAW 1:0 SDYUSHOR KALININGRAD FK GIRIONYS KOWNO 3:1
10 12:00 12:20 LECH POZNAŃ GRYF TCZEW 5:0 DYNAMO RYGA SOCCER INOWROCŁAW 1:1 FK NEVEZIS POGOŃ SZCZECIN 0:7
PRZERWA OBIADOWA (12:20 – 13:40)
11 13:40 14:00 BENIAMINEK 03 I ARKA GDYNIA 0:9 BENIAMINEK 03 II GEDANIA GDAŃSK 6:2 CHOJNICZANKA CHOJNICE SDYUSHOR KALININGRAD 2:2
12 14:00 14:20 LECH POZNAŃ FK GIRIONYS KOWNO 4:0 DYNAMO RYGA POGOŃ SZCZECIN 2:2 ŚLĄSK WROCŁAW FK NEVEZIS 5:1
13 14:20 14:40 LEGIA WARSZAWA GRYF TCZEW 3:2 U2 BYTÓW SOCCER INOWROCŁAW 1:4 BENIAMINEK 03 I CHOJNICZANKA CHOJNICE 0:3
14 14:40 15:00 SDYUSHOR KALININGRAD ARKA GDYNIA 5:3 FK NEVEZIS GEDANIA GDAŃSK 1:6 BENIAMINEK 03 II ŚLĄSK WROCŁAW 2:4
15 15:00 15:20 LEGIA WARSZAWA FK GIRIONYS KOWNO 1:2 U2 BYTÓW POGOŃ SZCZECIN 0:2 LECH POZNAŃ CHOJNICZANKA CHOJNICE 2:0
16 15:20 15:40 BENIAMINEK 03 I GRYF TCZEW 2:5 BENIAMINEK 03 II SOCCER INOWROCŁAW 1:7 DYNAMO RYGA ŚLĄSK WROCŁAW 1:2
17 15:40 16:00 LEGIA WARSZAWA ARKA GDYNIA 3:1 U2 BYTÓW GEDANIA GDAŃSK 1:1 SDYUSHOR KALININGRAD GRYF TCZEW 2:0
18 16:00 16:20 BENIAMINEK 03 I FK GIRIONYS KOWNO 0:7 BENIAMINEK 03 II POGOŃ SZCZECIN 0:1 FK NEVEZIS SOCCER INOWROCŁAW 0:5
19 16:20 16:40 LECH POZNAŃ ARKA GDYNIA 1:2 DYNAMO RYGA GEDANIA GDAŃSK 2:1

Share This Story

Categories

Comments