Grupy ćwierćfinałowe 2017

 SOBOTA ROCZNIK 2008 ZŁOTA
Lp Godzina Boisko 3
1 09:00 - 09:18 BAŁTYK GDYNIA - ARKA GDYNIA 2:2
2 09:23 - 09:41 BORUSSIA DORTMUND - ŚLĄSK WROCŁAW 0:0
3 09:46 - 10:04 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - FEYENOORD ROTTERDAM 1:1
4 10:09 - 10:27 GALATASARAY SAMBUL - LECH POZNAŃ 2:2
5 10:32 - 10:50 BAŁTYK GDYNIA - BORUSSIA DORTMUND 1:4
6 10:55 - 11:13 ARKA GDYNIA - ŚLĄSK WROCŁAW 1:4
7 11:18 - 11:36 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - GALATASARAY SAMBUL 1:0
8 11:41 - 11:59 FEYENOORD ROTTERDAM - LECH POZNAŃ 0:1
9 12:04 - 12:22 BAŁTYK GDYNIA - ŚLĄSK WROCŁAW 1:4
10 12:27 - 12:45 ARKA GDYNIA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:2
11 12:50 - 13:08 BORUSSIA DORTMUND - FEYENOORD ROTTERDAM 6:1
12 13:13 - 13:31 ŚLĄSK WROCŁAW - GALATASARAY SAMBUL 4:0
13 13:36 - 13:54 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LECH POZNAŃ 1:0
14 13:59 - 14:17 ARKA GDYNIA - FEYENOORD ROTTERDAM 3:4

 

SOBOTA – ROCZNIK 2008 SREBRNA
Lp Godzina Boisko 4
1 09:00 - 09:18 GIRIONYS KOWNO - SUPERNOVA 1:1
2 09:23 - 09:41 HRADEC KARLOVE - FORTUNA MIŃSK 1:2
3 09:46 - 10:04 ESCOLA VARSOVIA - ZAGŁĘBIE LUBIN 1:1
4 10:09 - 10:27 LECHIA GDAŃSK - OLIMPIK KALININGRAD 5:0
5 10:32 - 10:50 GIRIONYS KOWNO - HRADEC KARLOVE 0:6
6 10:55 - 11:13 SUPERNOVA - FORTUNA MIŃSK 0:3
7 11:18 - 11:36 ESCOLA VARSOVIA - LECHIA GDAŃSK 2:0
8 11:41 - 11:59 ZAGŁĘBIE LUBIN - OLIMPIK KALININGRAD 3:5
9 12:04 - 12:22 GIRIONYS KOWNO - FORTUNA MIŃSK 1:4
10 12:27 - 12:45 SUPERNOVA - ESCOLA VARSOVIA 0:1
11 12:50 - 13:08 HRADEC KARLOVE - ZAGŁĘBIE LUBIN 3:1
12 13:13 - 13:31 FORTUNA MIŃSK - LECHIA GDAŃSK 2:2
13 13:36 - 13:54 ESCOLA VARSOVIA - OLIMPIK KALININGRAD 0:1
14 13:59 - 14:17 SUPERNOVA - ZAGŁĘBIE LUBIN 2:3

 

 

Boisko „1” ROCZNIK 2008 BRĄZOWA SOBOTA/NIEDZIELA

 

LP Godzina Nazwa drużyny Wynik
8.40-8.58 BENIAMINEK 03 BIALI VS. FC KIJÓW  3:1
9.08-9.26 BENIAMINEK 03 BIALI VS. BENIAMINEK 03 NIEBIESCY  4:3
9.36-9.54 BENIAMINEK 03 BIALI VS. ŻALGIRIS KOWNO  0:5

 

 

Boisko „2” ROCZNIK 2008 BRĄZOWA SOBOTA/NIEDZIELA

LP Godzina Nazwa drużyny Wynik
8.40-8.58 BENIAMINEK 03 NIEBIESCY VS. ŻALGIRIS KOWNO  0:6
9.08-9.26 FC KIJÓW VS. ŻALGIRIS KOWNO  2:1
9.36-9.54 BENIAMINEK 03 NIEBIESCY VS. FC KIJÓW  1:3

 

SOBOTA – ROCZNIK 2007 ZŁOTA
Lp Godzina Boisko “1″
1 10:00 - 10:20 SHEFFIELD UNITED - BENIAMINEK 03 3:1
2 10:25 - 10:45 ARKA GDYNIA - MANCHESTER CITY 1:2
3 10:50 - 11:10 ŚLĄSK WROCŁAW - POGOŃ SZCZECIN 3:1
4 11:15 - 11:35 LECH POZNAŃ - BENIAMINEK 03 7:0
5 11:40 - 12:00 SHEFFIELD UNITED - ESCOLA VARSOVIA 3:1
6 12:05 - 12:25 ŚLĄSK WROCŁAW - MANCHESTER CITY 1:0
7 12:30 - 12:50 ARKA GDYNIA - POGOŃ SZCZECIN 1:4
8 12:55 - 13:15 LECH POZNAŃ - ESCOLA VARSOVIA 4:0

 

SOBOTA – ROCZNIK 2007 SREBRNA
Lp Godzina Boisko “2″
1 10:00 - 10:20 LECHIA GDAŃSK - LEGIA WARSZAWA 4:1
2 10:25 - 10:45 SUPERNOVA - JEZIORAK IŁAWA 2:2
3 10:50 - 11:10 VITIS WILNO - BAŁTYK KOSZALIN 1:5
4 11:15 - 11:35 LECHIA GDAŃSK - JEZIORAK IŁAWA 3:1
5 11:40 - 12:00 SUPERNOVA - LEGIA WARSZAWA 1:2
6 12:05 - 12:25 VITIS WILNO - JEZIORAK IŁAWA 0:2
7 12:30 - 12:50 LECHIA GDAŃSK - BAŁTYK KOSZALIN 2:1
8 12:55 - 13:15 VITIS WILNO - LEGIA WARSZAWA 1:1

 

NIEDZIELA – ROCZNIK 2008 ZLOTA
Lp Godzina Boisko 3
1 09:00 - 09:18 BAŁTYK GDYNIA - GALATASARAY SAMBUL 1:4
2 09:23 - 09:41 ARKA GDYNIA - BORUSSIA DORTMUND 0:7
3 09:46 - 10:04 ŚLĄSK WROCŁAW - FEYENOORD ROTTERDAM 5:1
4 10:09 - 10:27 BAŁTYK GDYNIA - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 0:1
5 10:32 - 10:50 ARKA GDYNIA - GALATASARAY SAMBUL 1:3
6 10:55 - 11:13 BORUSSIA DORTMUND - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 4:0
7 11:18 - 11:36 ŚLĄSK WROCŁAW - LECH POZNAŃ 0:1
8 11:41 - 11:59 BAŁTYK GDYNIA - FEYENOORD ROTTERDAM 0:3
9 12:04 - 12:22 ARKA GDYNIA - LECH POZNAŃ 0:6
10 12:27 - 12:45 BORUSSIA DORTMUND - GALATASARAY SAMBUL 8:1
11 12:50 - 13:08 BAŁTYK GDYNIA - LECH POZNAŃ 0:7
12 13:13 - 13:31 ŚLĄSK WROCŁAW - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1:0
13 13:36 - 13:54 FEYENOORD ROTTERDAM - GALATASARAY SAMBUL 2:3
14 13:59 - 14:17 BORUSSIA DORTMUND - LECH POZNAŃ 0:2

 

BAŁTYK GDYNIA ARKA GDYNIA BORUSSIA DORTMUND ŚLĄSK WROCŁAW JAGIELLONIA BIAŁYSTOK FEYENOORD ROTTERDAM GALATASARAY STAMBUL LECH POZNAŃ  PKT Bramki
BAŁTYK GDYNIA X 2:2 1:4 1:4  0:1  0:3  1:4  0:7  1 5:24
ARKA GDYNIA 2:2 X  0:7 1:4 0:2 3:4  1:3  0:6  1  7:28
BORUSSIA DORTMUND 4:1  7:0 X 0:0  4:0 6:1  8:1  0:2  16  29:5
ŚLĄSK WROCŁAW 4:1 4:1 0:0 X  1:0  5:1 4:0  0:1  16  18:4
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  1:0 2:0  0:4  0:1 X 1:1 1:0 1:0  13  6:6
FEYENOORD ROTTERDAM  3:0 4:3 1:6  1:5 1:1 X  2:3 0:1  7  12:19
GALATASARAY STAMBUL  4:1  3:1  1:8 0:4 0:1  3:2 X 2:2  10  13:19
LECH POZNAŃ  7:0  6:0  2:0  1:0 0:1 1:0 2:2 X  16  19:3

 

NIEDZIELA – ROCZNIK 2008 SREBRNA
Lp Godzina Boisko 4
1 09:00 - 09:18 GIRIONYS KOWNO - LECHIA GDAŃSK 0:4
2 09:23 - 09:41 SUPERNOVA - HRADEC KARLOVE 0:2
3 09:46 - 10:04 FORTUNA MIŃSK - ZAGŁĘBIE LUBIN 4:0
4 10:09 - 10:27 GIRIONYS KOWNO - ESCOLA VARSOVIA 1:4
5 10:32 - 10:50 SUPERNOVA - LECHIA GDAŃSK 1:1
6 10:55 - 11:13 HRADEC KARLOVE - ESCOLA VARSOVIA 2:3
7 11:18 - 11:36 FORTUNA MIŃSK - OLIMPIK KALININGRAD 2:1
8 11:41 - 11:59 GIRIONYS KOWNO - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:1
9 12:04 - 12:22 SUPERNOVA - OLIMPIK KALININGRAD 0:1
10 12:27 - 12:45 HRADEC KARLOVE - LECHIA GDAŃSK 0:4
11 12:50 - 13:08 GIRIONYS KOWNO - OLIMPIK KALININGRAD 0:9
12 13:13 - 13:31 FORTUNA MIŃSK - ESCOLA VARSOVIA 1:1
13 13:36 - 13:54 ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA GDAŃSK 1:1
14 13:59 - 14:17 HRADEC KARLOVE - OLIMPIK KALININGRAD 2:2

 

 

GIRIONYS KOWNO SUPERNOVA HRADEC KARLOVE FORTUNA MIŃSK ESCOLA VARSOVIA ZAGŁĘBIE LUBIN LECHIA GDAŃSK OLIMPIK KALININGRAD  PKT Bramki
GIRIONYS KOWNO X 1:1 0:6 1:4  1:4  0:1  0:4  0:9  1 3:29
SUPERNOVA 1:1 X  0:2 0:3 0:1 2:3  1:1  0:1  2  4:12
HRADEC KARLOVE 6:0  2:0 X 1:2  2:3 3:1  0:4  2:2  10  16:12
FORTUNA MIŃSK 4:1 3:0 2:1 X  1:1  4:0 2:3  2:1  16  18:7
ESCOLA VARSOVIA 4:1 1:0  3:2  1:1 X 1:1 2:0 0:1  14  12:6
ZAGŁĘBIE LUBIN  1:0 3:2 1:3  0:4 1:1 X  1:1 3:5  8  10:16
LECHIA GDAŃSK  4:0  1:1  4:0 3:2 0:2  1:1 X 5:0  14  18:6
OLIMPIK KALININGRAD  9:0  1:0  2:2  1:2 1:0 5:3 0:5 X  13  19:12

 

 NIEDZIELA – ROCZNIK 2007 ZŁOTA
Lp Godzina Boisko “1″
1 10:00 - 10:20 ARKA GDYNIA - BENIAMINEK 03 4:0
2 10:25 - 10:45 LECH POZNAŃ - POGOŃ SZCZECIN 3:3
3 10:50 - 11:10 ŚLĄSK WROCŁAW - BENIAMINEK 03 5:0
4 11:15 - 11:35 SHEFFIELD UNITED - POGOŃ SZCZECIN 5:1
5 11:40 - 12:00 ARKA GDYNIA - ESCOLA VARSOVIA 1:0
6 12:05 - 12:25 LECH POZNAŃ - MANCHESTER CITY 0:2
7 12:30 - 12:50 ŚLĄSK WROCŁAW - ESCOLA VARSOVIA 3:1
8 12:55 - 13:15 SHEFFIELD UNITED - MANCHESTER CITY 0:0

 

SHEFFIELD UNITED ŚLĄSK WROCŁAW LECH POZNAŃ ARKA GDYNIA MANCHESTER CITY POGOŃ SZCZECIN ESCOLA VARSOVIA BENIAMINEK 03  PKT Bramki
SHEFFIELD UNITED X 2:2 3:0 4:0  0:0  5:1 3:1 3:1  17  20:5
ŚLĄSK WROCŁAW 2:2 X 2:2 8:0 2:1 3:1  3:1  5:0  17  25:7
LECH POZNAŃ 0:3 2:2 X 5:2  0:2  3:3 4:0 7:0  11  21:12
ARKA GDYNIA 0:4 0:8 2:5 X 1:2 1:4  1:0  4:0  6  9:23
MANCHESTER CITY  0:0 0:1  2:0 2:1 X 5:1 4:1 4:1  16  17:5
POGOŃ SZCZECIN  1:5 1:3  3:3 4:1 1:5 X 3:2 2:1  10  15:20
ESCOLA VARSOVIA 1:3  1:3 0:4  0:1 1:4 2:3 X 2:1  3  7:19
BENIAMINEK03 1:3  0:5 0:7  0:4 1:4 1:2 1:2 X  0  4:27

 

NIEDZIELA – ROCZNIK 2007 SREBRNA
Lp Godzina Boisko “1″
1 10:00 - 10:20 SUPERNOVA - BAŁTYK KOSZALIN 2:2
2 10:25 - 10:45 LECHIA GDAŃSK - VITIS WILNO 9:1
3 10:50 - 11:10 LEGIA WARSZAWA - JEZIORAK IŁAWA 3:0
4 11:15 - 11:35 SUPERNOVA - VITIS WILNO 2:0
5 11:40 - 12:00 LEGIA WARSZAWA - BAŁTYK KOSZALIN 0:3
6 12:05 - 12:25 LECHIA GDAŃSK - SUPERNOVA 1:1
7 12:30 - 12:50 JEZIORAK IŁAWA - BAŁTYK KOSZALIN 4:2

 

LECHIA GDAŃSK SUPERNOVA VITIS WILNO LEGIA WARSZAWA JEZIORAK IŁAWA BAŁTYK KOSZALIN  PKT Bramki
LECHIA GDAŃSK X  1:1  9:1 4:1 3:1 2:1  13  19:5
SUPERNOVA  1:1 X  2:0 1:2 2:2  2:2  6  8:7
VITIS WILNO  1:9  0:2 X 1:1 0:2 1:5  1  3:19
LEGIA WARSZAWA 1:4 2:1 1:1 X  3:0  0:3  7  7:9
JEZIORAK IŁAWA 1:3 2:2 2:0  0:3 X  4:2  7  9:7
BAŁTYK KOSZALIN 1:2  2:2 5:1  3:0  2:4 X  7  13:9