Witaj na oficjalnej stronie turnieju OMEGAMED DEYNA CUP JUNIOR

Witaj na oficjalnej stronie turnieju OMEGAMED DEYNA CUP JUNIOR

1 września 2013 Wyłączono przez starogard

Turniej zostanie rozegrany w dniach 14-17 sierpnia 2014 roku na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 83-200 Starogard Gdański. Rozgrywki odbywać się będą na wydzielonych na terenie OSiR 8 boiskach (po 4 dla każdego rocznika) ze sztuczną oraz naturalną trawą. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: chłopcy urodzeni w 2003 roku oraz chłopcy z 2004 rocznika i młodsi. W rozgrywkach wezmą udział zespoły z Polski oraz zza granicy (Szwecja, Niemcy, Rosja ,Włochy, Litwa, Białorus, Ukraina).

Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i medale, każda drużyna otrzyma puchar. Zwycięzca turnieju otrzyma markowy komplet strojów piłkarskich. Prowadzone będą również klasyfikacje na najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika turnieju.

Przewidziane są także atrakcje dodatkowe dla uczestników turnieju, trenerów, rodziców dzieci i pozostałych kibiców. Turniejowi towarzyszyć będą liczne imprezy towarzyszące dla dzieci.

Turniej będzie doskonałą okazją do promocji piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży jak również do zaprezentowania gościom z innych zakątków Polski i zza granicy walorów turystycznych naszego regionu.