Wyniki 2013

[toggle_container][toggle title=”Grupa A – rocznik 2003″]

X WKS Śląsk Wrocław MOSP Jagiellonia Białystok Beniaminek 03 KP Starogard Nemen Grodno CWKS Legia Warszawa AP Jagiellonia Białystok Orzeł 2010 Wałcz Arkonia Szczecin Wisła Płock Arka Gdynia Punkty Bramki Miejsce
WKS Śląsk Wrocław x 0:4 4:7 1:2 0:0 1:4 0:3 5:0 1:2 3:5 0:4 4 15:31 X
MOSP Jagiellonia Białystok 4:0 x 1:0 4:0 0:0 1:0 0:0 8:0 2:0 3:0 2:0 26 25:0 I
Beniaminek 03 7:4 0:1 x 4:0 4:0 2:3 2:1 4:3 5:0 2:2 0:3 19 30:17 V
KP Starogard 2:1 0:4 0:4 x 1:1 1:5 1:0 3:0 1:0 3:0 0:7 16 12:22 VI
Nemen Grodno 0:0 0:0 0:4 1:1 x 3:1 2:0 4:0 4:1 6:0 2:0 21 22:7 III
CWKS Legia Warszawa 4:1 0:1 3:2 5:1 1:3 x 5:3 7:0 1:0 3:0 1:3 21 28:11 IV
AP Jagiellonia Białystok 9:0 0:0 1:2 0:1 0:2 3:5 x 4:1 8:0 4:2 1:0 16 30:13 VII
Orzeł 2010 Wałcz 0:5 0:8 3:4 0:3 0:4 0:7 1:4 x 0:1 1:2 0:3 0 5:41 XI
Arkonia Szczecin 2:1 0:2 0:5 0:1 1:4 0:1 0:8 1:0 x 0:2 0:2 6 4:26 IX
Wisła Płock 5:3 0:3 2:2 0:3 0:6 0:3 2:4 2:1 2:0 x 2:5 10 15:30 VIII
Arka Gdynia 4:0 0:2 3:0 7:0 0:2 3:1 0:1 3:0 2:0 5:2 x 21 27:8 II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/toggle]

[toggle title=”Grupa B – rocznik 2003″]

X Podbeskidzie Bieelsko-Biała P03 Osters IF AP Śląsk Wrocław Chojniczanka Chojnice Naki Olsztyn FC Nevesis Gedania Gdańsk Warta Poznań Osiczanka Osice Zawisza Bydgoszcz Punkty Bramki Miejsce
Podbeskidzie Bieelsko-Biała x 5:1 2:4 1:1 0:1 1:5 1:2 1:2 4:0 3:1 10 18:17 VI
P03 Osters IF 4:2 x 0:3 1:0 0:1 1:3 1:3 0:3 0:0 3:2 10 7:17 VII
AP Śląsk Wrocław 4:2 3:0 x 6:1 4:1 1:0 0:0 3:0 7:0 6:0 25 34:4 I
Chojniczanka Chojnice 1:1 0:1 0:7 x 1:3 0:8 0:1 0:2 3:0 0:2 4 5:25 IX
Naki Olsztyn 1:0 1:0 1:4 3:1 x 1:6 4:2 0:1 5:0 1:2 15 17:16 V
FC Nevesis 5:1 3:1 0:1 8:0 6:1 x 6:0 2:1 6:0 6:0 24 42:5 II
Gedania Gdańsk 2:1 3:1 0:0 1:0 2:4 0:6 x 1:2 2:0 4:2 16 15:16 IV
Warta Poznań 2:1 3:0 0:3 2:0 1:0 1:2 2:1 x 9:0 4:1 21 24:8 III
Osiczanka Osice 0:4 0:0 0:7 0:3 0:5 0:6 0:2 0:9 x 0:2 1 0:38 X
Zawisza Bydgoszcz 1:3 2:3 0:6 2:0 2:1 0:6 2:4 1:4 2:0 x 9 12:27 VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/toggle]

[toggle title=”Grupa C – rocznik 2004″]

 

X ŁKS Łódź AS Pomorze Arkonia Szczecin AP Jagiellonia Białystok Wisła Płock Arka Gdynia MOSP Jagiellonia Białystok MUKP Dąbrowa Górnicza Beniaminek 03 II Punkty Bramki Miejsce
ŁKS Łódź x 1:1 4:1 2:2 4:0 0:2 0:0 1:0 4:0 15 12:6 III
AS Pomorze 1:1 x 2:2 1:1 3:1 0:3 1:2 4:1 4:0 12 16:11 IV
Arkonia Szczecin 1:4 2:2 x 0:4 3:2 0:5 0:4 2:2 3:0 8 11:23 VII
AP Jagiellonia Białystok 2:2 1:1 4:0 x 4:1 1:4 0:0 2:3 2:1 12 16:12 V
Wisła Płock 0:4 1:3 2:3 1:4 x 0:10 0:1 0:6 2:2 1 6:33 IX
Arka Gdynia 2:0 3:0 5:0 4:1 10:0 x 6:1 7:1 3:1 21 38:4 I
MOSP Jagiellonia Białystok 0:0 2:1 4:0 0:0 1:0 1:6 x 3:0 5:0 17 16:7 II
MUKP Dąbrowa Górnicza 0:1 1:4 3:2 5:2 6:0 1:7 0:3 x 3:0 10 16:19 VI
Beniaminek 03 II 0:4 0:4 0:3 1:2 2:2 1:3 0:5 0:3 x 1 4:26 VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[/toggle]

[toggle title=”Grupa D – rocznik 2004″]

 

X Orzeł 2010 Wałcz Naki Olsztyn Beniaminek 03 I WKS Śląsk Wrocław Chojniczanka Chojnice Warta Poznań Nemen Grodno FC Nevezis Zawisza Bydgoszcz AP Śląsk Wrocław Punkty Bramki Miejsce
Orzeł 2010 Wałcz x 0:6 0:4 1:0 0:2 1:5 0:1 0:2 2:1 2:0 9 6:21 IX
Naki Olsztyn 6:0 x 3:0 7:4 0:1 4:2 2:3 0:0 1:1 1:0 17 24:11 II
Beniaminek 03 I 4:0 0:3 x 1:1 1:0 3:2 0:2 1:0 1:2 1:1 14 12:11 IV
WKS Śląsk Wrocław 0:1 4:7 1:1 x 2:1 0:1 1:2 0:0 2:0 3:1 11 13:14 VII
Chojniczanka Chojnice 2:0 1:0 0:1 1:2 x 0:1 2:2 1:1 5:0 0:0 12 12:7 VI
Warta Poznań 5:1 2:4 2:3 1:0 1:0 x 0:1 2:0 4:1 1:1 16 18:11 III
Nemen Grodno 1:0 3:2 2:0 2:1 2:2 1:0 x 3:0 2:0 2:2 23 18:7 I
FC Nevezis 2:0 0:0 0:1 0:0 1:1 0:2 0:3 x 4:0 2:3 9 9:10 VIII
Zawisza Bydgoszcz 1:2 1:1 2:1 0:2 0:5 1:4 0:2 0:4 x 0:4 4 5:25 X
AP Śląsk Wrocław 6:2 0:1 1:1 1:3 0:0 1:1 2:2 3:2 4:0 x 13 18:12 V

 

 

 

 

 

 

 

 

[/toggle]

 

[/toggle_container]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.